Přímá destilace amfetaminu

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Vyrobit amfetamin se mi zatím nepodařilo. Zeptejte se všech mistrů. Proč nelze volný produkt amfetaminu s bodem varu po dokončení redukční reakce NaBH4 přímo destilovat? Chci znát princip.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Strávil jsem příliš mnoho času hledáním odpovědi za vás. Mohu jen říci, že v syntéze, kterou jsem četl, chemik před destilací okyseloval rm na ph3 pomocí hcl, aby zničil přebytečný NaBH⁴. Děláte to taky tak?
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Právě jsem četl článek a ukázalo se, že k okyselení RM je třeba přidat rozpouštědlo. Já už jsem RM zreagoval na PH3. Teď váhám, zda ji mám odpařit do sucha. Bojím se, že po odpaření nic nezbude.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jednalo se o reakci bez rozpouštědel až do tohoto okamžiku? Ne, to jsem ještě nikdy neviděl. Snažili jste se destilovat suchý prášek? V něm už rozpouštědlo je. Co je to, DCM? Methanol? Chci také zdůraznit, že při ph 3 není amfetamin volný, je to konjugovaná sůl jakékoliv kyseliny, kterou jste použil, pravděpodobně hydrochlorid.
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
FcEWenPu5L
V3EGXY9Mkt

Postupoval jsem podle videa Příprava + HCI na RM, ale místo plynného HCI jsem použil HCI kapalný + aceton, jak je uvedeno na první fotografii! Červený text označuje, že jsem přidal 3 cm3 32% HCI a 30 cm3 acetonu a promíchal. Po dosažení RM dohromady bylo pH 3~4, takže jsem ho zahřál, aby se odpařil aceton. Myslel jsem si, že se mi podaří získat krystal, ale teplota RM už byla přes 100 a kouř vycházející ven byl velmi dusivý. Okamžitě jsem přestal RM chladit, až už bylo 10 hodin. Stejně jako na druhé fotografii. Je na mnou popsaném postupu něco špatně? Chci vědět, proč to ještě nezkrystalizovalo
Mimochodem, můžete mi říct, jestli se dá amfetamin destilovat za sníženého tlaku? O kolik by se měl tlak snížit a jaká je potřebná teplota? XD Mám tě moc ráda, idole.
 
Top