Orange Ketamine Amphetamine Diskuze: V případě, že se jedná o chemickou látku, je třeba se zaměřit na její využití: Ketamin a amfetamin

risk of significant side effects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ketamin a amfetamin

Ketamin & amfetamin jsou dvě látky z různých skupin, které mají odlišné mechanismy působení a účinky při použití v kombinaci.

Amfetamin zvyšuje hladinu některých neurotransmiterů v mozku, především dopaminu a noradrenalinu. To vede ke zvýšení bdělosti, koncentrace a energie.

Ketamin je naproti tomu disociativní anestetikum, které působí vazbou na specifický typ glutamátového receptoru (NMDA) v mozku. Funguje jako nekompetitivní antagonista NMDA receptorů. Blokuje činnost NMDA receptorů, které se podílejí na průchodu signálů mezi neurony různých částí nervového systému. To vede ke změnám ve vnímání, včetně halucinací a odtržení od reality.

Za zmínku stojí některé účinky ketaminu, které mohou v kombinaci s amfetaminem způsobit problémy. Ketamin tak způsobuje sedaci, respirační depresi při vysokých dávkách, současně zvýšení pulzu a tlaku, nevolnost a disociaci. Při vysokých dávkách se mohou objevit i halucinace.

Přestože látky pracují většinou s odlišnými receptorovými systémy, má stimulace amfetaminem vnucená účinkům ketaminu potenciálně nebezpečné body:
Nadměrné zatížení srdce a cév, hypoxie, traumatizace, psychotické stavy.

Pokud užijete Amfetamin a po nějaké době Ketamin, ер ten druhý bude blokovat účinky stimulantu. Je však velmi pravděpodobné, že se po snížení účinků ketaminu vrátí. To může přinést zajímavé pocity, ale takové výkyvy také silně zatěžují srdeční sval.

Existuje názor, že ketamin v malých dávkách lze použít na konci působení amfetaminu pro zklidnění a hladší odchod z cesty. Tím se však nezruší zatížení srdce a cév.

Ketamin může také snížit úzkost a paranoiu, které se někdy objevují ze stimulantu. Vyvrcholením je v pořadí Amfetamin, Ketamin se pak vyznačuje také zvýšenou euforií.

S největší pravděpodobností není třeba měnit pořadí a přidávat Amfetamin k již účinnému Ketaminu. Hrozí riziko příliš intenzivních nežádoucích účinků a vzniku nepříjemných, nočních můr.

Existují zprávy o psychózách s komplexním klinickým obrazem způsobených opakovaným užíváním této kombinace.

Jedním z hlavních pravidel při užívání ketaminu a zejména jeho kombinace s amfetaminem je minimalizace pohybu a fyzické aktivity kvůli problémům s kontrolou pohybu a možným zraněním.

Tato kombinace vyžaduje velké zkušenosti s prací s oběma látkami zvlášť, dodržování minimálních dávek, vzácné opakování a smysluplný přístup.

Vzhledem k výše uvedenému doporučujeme zacházet s touto kombinací s velkou opatrností.
.
 
Last edited by a moderator:

Lourenzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Myslím, že to byl opravdu dobrý zážitek, byl jsem na tom tak trochu závislý. Bylo úžasné cítit se tak zvlněně a zároveň bděle. Ale musíte si dát pozor na to, abyste do amfetaminu nedali příliš mnoho ketaminu, jako jsem to udělal já. Dostal jsem k-díru, ale ano, i ten zážitek byl úžasný, když vidíte, jak padáte a nic o tom necítíte. Říkáme tomu Speta a není to tak těžké, jak si většina lidí myslí, že to je, pokud víte, že to děláte a nevezmete si špatnou linku od někoho jiného, kdo to dělá a nevíte, že to byla Speta, pak je to nečekané a je to na nic.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
pod vlivem rychlosti malé množství opravdu zlepší náladu, ale je velmi snadné překročit limit, což není dobré. zkušenosti jsou dobré pro ty, kteří vědí, co dělají, ale rozhodně se nedoporučují těm, kteří zkušenosti nemají.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Dalo mi to velmi dobrý, ale intenzivní zážitek až do poslední chvíle, kdy jsem to udělal. když jsem šel ven, vzpomněl jsem si, že jsem sám v podivném světě děsivý pocit bezmoci.
Možná jsem, ale ten poslední zážitek mě zmátl.
Ale dobrá věc je 1 hodina a jste venku bláznivé části, takže je dobré vyzkoušet combi, pokud se mě ptáte.
Nikdy jsem nedosáhl té zatracené k-hole ofcourse tryd bez rychlosti (mám rád to více oddělené), ale nikdy jsem nemohl dosáhnout těch několika posledních řádků, abych se dostal do té zvané k-celku, ale byla to mindcoaster, dokud jsem se nemohl znovu pohybovat a šňupat zbytek jsem skončil v ještě více matoucím životním příběhu myšlenky, které jsem nikdy nepochopil.
 
Top