Green Ketamine LSD Diskuze: V případě, že se jedná o chemickou látku, je třeba se zaměřit na její využití: Ketamin a LSD. Krátké převrácení

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ketamin i LSD jsou halucinogenní látky, které mohou modifikovat vnímání a poznávání. Ketamin je však klasifikován jako disociativní droga.

Tato kombinace se běžně označuje jako "K flip" nebo "Kitty flip".

Účinky této kombinace mohou být velmi zvláštní. Schopnost ketaminu vyvolat mimotělní zážitky může být snížena, zatímco prostorové a časové zkreslení se zvyšuje. To může mít za následek extrémní zmatenost a potíže s uchopením reality.

Ketamin se obvykle užívá buď na vrcholu, nebo na ústupu účinků LSD. V prvním případě se doporučuje opatrnost, protože intenzita zážitků a představ se může zvýšit, zatímco volnost pohybu a bezpečnost se mohou snížit. To může vyvolat nejen úzkost, nervozitu a paniku, ale také zvýšit pravděpodobnost typických zranění souvisejících s pádem.

Podle nepotvrzených informací může kombinace LSD s ketaminem překonat potřebný práh, pokud je přítomna tolerance na ketamin.

Výzkum specifických mechanismů interakce ketaminu a LSD je omezený. Mezi potenciální nežádoucí účinky a nebezpečí kombinace ketaminu a LSD patří zvýšené riziko psychózy (projevující se jako halucinace a bludy), jakož i zmatenost, potíže s pamětí a další kognitivní poruchy.

Přesto tato kombinace vykazuje synergický účinek a mnozí hlásí příjemné zážitky, přičemž někteří ji dokonce označují za svou oblíbenou kombinaci.

Můžeme nastínit tři základní podmínky pro tuto kombinaci:
1. Minimální dávky, zejména u ketaminu, přibližně polovina běžného množství.
2. Zkušenost s oběma látkami zvlášť.
3. Sada a nastavení.

Je třeba si uvědomit možnost setkání s neobvyklými a zvláštními zážitky a být na ně připraven. Pro nepřipravenou psychiku, v nevhodnou dobu nebo na nevhodném místě, může tato kombinace vytvořit silný, nepříjemný a škodlivý zážitek.

Zatím jsme se nesetkali s přesvědčivými a spolehlivými informacemi o akutních a život ohrožujících stavech, které mohou v důsledku této kombinace vzniknout.

Vzhledem k výše uvedeným informacím lze opatrně konstatovat, že tato kombinace může být za určitých podmínek příznivou volbou.
 
Last edited by a moderator:

Psychedelicangel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
K hlavním dalším účinkům (podle osobních zkušeností) této kombinace patří, že CEV vyvolané ketaminem jsou mnohem živější, snižuje se emoční zesílení způsobené LSD, výrazně se snižuje touha po nutkavém opakovaném podávání ketaminu (pravděpodobně díky účinkům LSD potlačujícím závislost). Kromě toho se OEV stanou mnohem méně barevnými, ale objeví se jich více a většinou zahrnují, driftování, krájení, morfování mezi dalšími podobnými vizuálními zkresleními
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Kombinace se mi líbila, ale znovu bych si ji neprošla. zajímavé. Rád bych dodal, že ketamin se mi na mé úrovni dávkování opravdu líbí. v sobě vidí trip blesk, jedeme, smějeme se, keta vše pokrývá, jako by měl nějakou schopnost navíc, cítí. Nedoporučuji ho začátečníkům, jen těm, kteří mají zkušenosti s oběma drogami.
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
když užívám obojí, mám pocit, že se vidím jako třetí osoba o metr výš a za svým fyziologickým já, někdy mám pocit, že se teleportuji dimenze se navzájem deformují, velmi velmi silná kombinace a zesiluju rozpouštění ega a protože ketamin je axiolitický, můžete se více ponořit do různých vizuálních kyselin a cítit se jako to, co si představuju pod dmt.
 
Top