Green Yellow LSD Marijuana Diskuze: V případě, že se jedná o chemickou látku, je třeba se zaměřit na její využití: LSD a marihuana

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
LSD a marihuana

Diethylamid kyseliny lysergové (LSD) je silná psychedelická látka, která je schopna měnit vnímání reality jednotlivce ovlivněním hladiny serotoninu, neurotransmiteru, v mozku. Naopak konopí je psychoaktivní droga obsahující tetrahydrokanabinol (THC), který je zodpovědný za většinu jejích účinků, a to ovlivněním endokanabinoidního systému v mozku, což vede ke změnám nálady, vnímání a chování.

Pokud se LSD a konopí užívají společně, mohou zesílit intenzitu a trvání účinků obou látek, což vede k silnějšímu a déle trvajícímu tripu. Přesné mechanismy vzájemného působení těchto dvou látek nejsou zcela známy, mohou se však jejich účinky vzájemně doplňovat.

Protože reakce každého jedince na tyto látky se může lišit, nelze přesně předpovědět, jak kombinace LSD a konopí na člověka zapůsobí. Čistota a síla těchto drog se navíc může výrazně lišit, což zvyšuje riziko negativních psychických účinků, jako je úzkost, paranoia, zmatenost a zvýšení srdečního tepu a krevního tlaku, což může být nebezpečné pro osoby s již existujícími srdečními potížemi.

V některých případech může tato kombinace přispět k rozvoji záchvatů paniky, špatných tripů nebo psychóz. Nelze však s naprostou jistotou tvrdit, že tyto situace jsou způsobeny výhradně kombinací LSD a konopí. Významnou roli mohou hrát i další faktory, jako je fyzický a psychický stav jedince, spolu se souborem a prostředím.

Je důležité poznamenat, že u pravidelných uživatelů Cannabisu je méně pravděpodobné, že se u této kombinace objeví úzkost a další psychické vedlejší účinky.

Celkově lze tuto kombinaci považovat za synergickou, neboť látky z různých kategorií vzájemně posilují své účinky, aniž by u zdravého člověka a při smysluplném přístupu k užívání docházelo k přímým, akutním a statisticky potvrzeným život ohrožujícím reakcím. Pokud má jedinec zkušenosti, pečlivý přístup k dávkování a dostatečně se na cestu připraví, může to vyústit ve fascinující zážitek.

Vzhledem k těmto okolnostem proto důrazně doporučujeme přistupovat k této kombinaci promyšleně.
 
Last edited by a moderator:

Psychedelicangel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Zjistil jsem, že konopí lze použít k výraznému prodloužení trvání tripu, pokud si člověk vezme dávku během comedownu psychedelika (v tomto případě LSD). Výrazně se však zvyšuje pravděpodobnost výskytu psychotických příznaků. Kromě toho se zdá, že se geometrie mění: je méně neprůhledná, méně pestře zbarvená, pomaleji se pohybuje a (subjektivně) "působí hustěji", jako by se geometrie stávala viskóznější. Nedoporučuji užívat konopí na podporu spánku po psychedelickém tripu.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Myslím, že to dokonale odpovídá. Nekouřím . ale trávu mám při jejím užívání opravdu rád, je to jako aktualizace, která mnou prochází 😄 pomáhá mi usnout. pokud nejste zkušení, alespoň napoprvé byste měli mít zkušenějšího partnera.
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Musím někdy vyzkoušet tuto kombinaci. Zvyšuje tato kombinace pravděpodobnost špatného tripu, nebo pouze přispívá k jeho rozvoji?
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Je třeba si uvědomit, že konopí je také psychedelikum a přímo ovlivňuje 5 HT receptorů a může zesílit vše, co bylo nastartováno působením LSD. To znamená, že je třeba dodržovat načasování užívání těchto látek. Konopí je zcela bezpečné kouřit 4-5 hodin po konzumaci LSD. Pokud jste již dříve užívali konopí, můžete pocítit zbytečné účinky LSD. Někdo se může dostat do tohoto stavu, ale pouze stálí uživatelé LSD v dávce 300-400 mcg mohou kouřit konopí v přímé kombinaci bez dodržení načasování.


 

OliverShultz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Děkujeme za sdílení této diskuse o účincích kombinace LSD a marihuany. Je sice zajímavé zkoumat, jak tyto dvě látky mohou potenciálně posílit své účinky, ale je také důležité upozornit na možná rizika s tím spojená. Jak jste zmínil, čistota a síla těchto drog se může výrazně lišit a individuální reakce se mohou také lišit. Souhlasím s tím, že je nezbytné přistupovat k této kombinaci uvážlivě, zejména u osob s již existujícími srdečními potížemi. Mimochodem, našel jsem také článek o CBD oleji, který by vás mohl zajímat. Podívejte se na něj na adrese https://www.mindbodygreen.com/articles/heres-what-makes-this-200-year-old-heirloom-best-cbd-for-relief/. Děkuji, že jsem se mohl zapojit do diskuse, a těším se na další informace od všech!
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Při užívání LSD a trávy jsem necítil účinky trávy, jen tráva dodala LSD velkou sílu.
 

killer_420

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Rád kouřím trávu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Upřímně řečeno, při užívání LSD s marihuanou nejsou účinky mj tolik cítit, ale LSD se zesílí.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Určitě. LSD svou intenzitou potlačuje účinky konopí. Ta se stává jakýmsi odrazovým můstkem pro účinky LSD, zintenzivňuje prožitky a prodlužuje jejich trvání.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Několikrát jsem kombinoval LSD + MJ.
V mém případě (95 kg, kulturistika) 250 ug (ze spanary, hahaha) nestačilo k úplnému vylétnutí do fraktální říše. Emoce byly vysoké, miloval jsem všechny, které jsem znal (i současného manžela své bývalé GF), ale na klasický LSD trip to nestačilo. Nudil jsem se, po 6 hodinách od užití LSD jsem použil svou mírnou dávku 100-140 mg nejsilnějšího MJ.
Výsledkem bylo, že jsem byl na dalších 4-5 hodin vytlačen do žádoucího světa.
A samozřejmě, že před LSD nebyl žádný MJ nejméně 24 hodin.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Abych byl upřímný, byl to můj první LSD výlet za posledních 5 let nebo i více.
 
Top