Destilační systémy

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Vážení členové, chci postavit zařízení pro destilaci s vodní parou. IPA / volná báze / voda k destilaci. Používám p2np (1 kg), Nabh4 (1732 g), činidlo cucl2, mým cílem je vyrábět A-olej. Dočetl jsem se, že IPA odstraním pomocí rotovapu. bylo mi doporučeno použít následně destilaci s vodní parou kvůli lepší výtěžnosti. Chtěl bych si na to koupit zařízení. Nejsem si vědom názvů konektorů. můj požadavek je následující: Prosím o pomoc znalého člena fóra, přesné názvy zařízení, konektorů, stojanů. abych mohl objednat.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
2*5L 2 krky RBF
Ohřívací plášť magnetického míchadla 2*5L
Spojovací spoje
1*Chladicí kolona
2* Dvoucestný destilační konektor. o tyto informace se se mnou podělil drahý přítel z fóra. Nerozumím tomu, co znamená chladicí kolona. kolik kusů a jaké konektory potřebuji? Rozhodl jsem se pro topný plášť, musím koupit dva, aby systém fungoval? topný plášť, protože si myslím, že nejjednodušší řešení je udržovat dlouhodobě teplotu 100 stupňů. Dvouhrdlou kulatou baňku vhodné velikosti pro tento účel. to je mi zatím jasné. Nejsem si vědom dalších pomůcek k tomu. jaké konektory jsou potřeba, pokud je k tomu obrázek, byl bych velmi vděčný. přesné názvy zařízení. děkuji moc.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Ne není nutné používat 2 pláště, olej zahříváte párou. Mezi zdroj páry a olej byste měli připojit odkapávací nálevku, abyste se mohli zbavit zkondenzované vody, ale to dělá větší objem chlazení. Jako zdroj páry bych použil vysokotlaký parní čistič.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Jak vypadá vysokotlaký parní čistič? Chci si postavit parní destilační systém, ale bohužel ho nemohu objednat, nevím, co chci, jak se zařízení jmenuje.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Chci postavit systém parní destilace, jsem prostě hloupý. Vím, že existuje mnoho systémů. Chci čistit volnou bázi z vody, IPA. získat olej. Chci uživatelsky přívětivý systém pro začátečníky. místo olejové a vodní lázně je vhodný ohřívací plášť, vím, že je to dražší řešení. Chtěl bych podrobný seznam výrobků a zařízení, rozměry konektorů, kolíků atd. abych mohl objednat. Naučím se to používat, ale měl bych to nejdřív koupit.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Něco takového

SO nepotřebuje extra velkou Rbf, která je klidně dražší a všechno.
Když chceš odstranit IPA, můžeš použít i jednodušší nastavení destilace vysavačem, mě funguje naprosto v pohodě.
 
Top