DMT z kůry kořene mimózy

Status
Not open for further replies.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Ahoj lidi... není to můj vlastní výtvor, ale od holandského kamaráda. Jelikož nejsem (nestávám se) chemikem, pozoroval jsem, že můj přítel také není nejprofesionálnější chemik. On ve svém Ketamin vibe mě na koks freebase hasj klouby... podařilo se nám, ale neberte níže za 110% a pokud nějaké znalosti a vidíte chybu, prosím zmínit..

Co potřebujete

- Skleněný válec. Tady se děje to kouzlo. Skleněné vázy se k tomu velmi dobře hodí. Pozor, nepoužívejte plast, některé druhy plastů se v benzínu rozpouštějí a to nechceme.
- Lžíci, nejlépe kovovou s dlouhou rukojetí, na míchání směsi.
- Mimosa Hostilis. Mimosa je kůra stromu s vysokou koncentrací DMT. MH lze zakoupit v různých internetových obchodech a legálně v Nizozemsku a také v Číně za přibližně 30 dolarů nebo eur za 1 kg, což by mělo dát 100 g .
Na každých 100 gramů mimózy vám zbude asi 0,5-1 gram DMT. Ušetřete si spoustu starostí a kupte si MH již rozemletou na prášek.
- Kaustickou sodu nebo louh sodný. Tu potřebujeme k výrobě základní směsi. Často ji najdete v obchodě jako odblokovač umyvadla nebo kaustickou sodu. Dávejte dobrý pozor na obal, na kterém je uvedeno, že se skládá z 99 % z NaOH nebo KOH!
- Terpentýn nebo benzin. K extrakci DMT ze základního roztoku. Hodí se jakákoli značka.
- Skleněná pipeta. K odstranění terpentýnu ze skleněného válce. Tvoří horní vrstvu obou kapalin. - Skleněná zapékací miska. Do ní se terpentýn vhazuje do mrazáku.
- Hliníková fólie. K zakrytí věcí - čepele. Používáme k seškrabávání krystalů ze dna.

Extrakce:

UPOZORNĚNÍ: BUDETE PRACOVAT S CHEMICKY VELMI ŽÍRAVÝMI LÁTKAMI A S LÁTKAMI, KTERÉ JSOU VYSOCE HOŘLAVÉ. VLASTNOSTI PRACÍHO BENZÍNU JSOU ŠKODLIVÉ PRO PLÍCE. PO CELOU DOBU POUŽÍVEJTE MASKU, RUKAVICE A BRÝLE. PRACUJTE TAKÉ V DOBŘE VĚTRANÉM PROSTORU. PŘI VÝROBĚ ZÁKLADNÍHO ROZTOKU Z GRANULÍ MŮŽE BÝT ROZTOK VELMI HORKÝ, BERTE TO V ÚVAHU.

Krok 1: vložte zapékací misku do mrazničky.

Krok 2: Smíchejte ji s poměrem 1 gram louhu na 10-15 ml vody na 1 gram mimózy. To Cílem je nakonec přijít k zásadité tekutině s pH 14.

Krok 3: Základní roztok vložte do válce. Pokud je v něm vše, přidejte pohyblivou mimózu. Sklenici zakryjte a nechte směs stát přes noc. Další den opět promíchejte a poté nechte 10minut odstát.

Krok 4: Poté můžete přidat apolární kapalinu v poměru 1ml na gram mimózy. Nechte zcela odstát, dokud nebudou zřetelně viditelné dvě vrstvy kapaliny.

Krok 5: Zvedněte vázu a pět minut provádějte otáčivé pohyby, jako to dělají vinní snobové se svými skleničkami. Poté ji nechte pět minut stát a tento krok zopakujte ještě dvakrát. Pokud se vrstvy tekutin opět oddělí, můžete být vrchní vrstvu tekutiny nasát pipetou a vložit ji do zapékací misky. Dbejte na to, aby spodní vrstva zůstala ve váze. Zapékací misku zakryjte a vložte ji zpět do mrazničky na ~ 12 hodin.

Krok 6: Vyjměte zapékací misku z mrazničky, pipetou, kterou jste předtím použili, odeberte tekutinu z misky a vraťte ji zpět do vázy. Předpokládá se, že budete stejnou kapalinu opět Používat k odstranění zbytků DMT ze základního roztoku. Nakonec chcete třikrát nebo čtyřikrát DMT vytáhnout ze základního roztoku stejnou kapalinou.

Krok 7: Umístěte zapékací misku s DMT na dně pod digestoř v kuchyni, aby se dusila; vyjměte před dobou klidu, abyste měli jistotu čistého výrobku. Když výpary odejdou a krystaly Suché oči lze seškrábnout nožem krystaly DMT ze dna.


Uložte DMT
DMT je chemicky velmi nestabilní. Tím je myšleno, že se rychle rozkládá například vlivem teploty Nebo světla. Přestože chcete DMT uchovávat delší dobu, zajistěte světlo a vzduchotěsné suché a chladné prostředí. Já uchovávám DMT v mrazáku v zavařovací sklenici se sáčkem silikonových granulí, celek je přikrytý hliníkovou fólií.

kouření DMT
DMT je velmi silná látka. Jedna dávka se skládá z ~50mG. Pokud se ji chystáte kouřit poprvé a pokud nemáte tak přesné váhy, vezměte si malou špendlíkovou hlavičku. Pokud chcete poté vyšší dávku nebo kouřit znovu, počkejte hodinu. Lidské tělo si na krátkou dobu vybuduje toleranci na DMT. Pokud se chystáte kouřit DMT, ujistěte se, že sedíte. Pokud to uděláte "správně", dostanete se na krátkou dobu do bezvědomí. Mně se daří sedět se zkříženýma nohama. Může být také dobré mít trip sittera, který na vás dohlédne a uzemní vás po tripu. Zážitek z DMT může být velmi ohromující. Na rozdíl od tabáku je kouření DMT velmi problematické; faktem je, že výpary mají požadovaný účinek, takže ho nechcete pálit. Protože má nízký bod tání, může se to stát problémem. I když se chystáte DMT kouřit, chcete, aby se co nejvíce kouře vstřebalo vaším tělem v co nejkratší době. Po druhém se stává fyzicky velmi obtížné dát si třetí dávku. Abyste zajistili, že se vám do plic dostane co nejvíce DMT, vymyslela komunita zařízení, kterému se velmi tvrdě říká "Stroj". Tento "přístroj" je podle mého názoru pro kouření DMT nezbytností. Stroj není nic jiného než malá skleněná lahvička s ocelovou vlnou v hrdle a malým otvorem v ní na dně. Na ocelovou vlnu v hrdle nasypete DMT a pak hrdlo zahřejete zapalovačem, aby se DMT na ocelovou vlnu natavilo. Pak držte lahvičku ve svislé poloze a rty na otvoru ve dně. Držte zapalovač asi 8 palců (20 cm) pod hrdlem láhve a pomalu táhněte zapalovač směrem k láhvi, dokud neuvidíte vycházet kouř. Nechte láhev několik sekund naplnit kouřem a zhluboka se nadechněte. Láskyplně kouř pět vteřin něco podržte, vydechněte, a pokud si troufáte, vezměte si další, a pokud si troufáte a můžete, tak další.

jsem si udělal z lahve od coly .33... paráda... musím přiznat, že jsme očekávali 5MEO high, ale všechno nové a jak už bylo řečeno ... zhulení neprofesionální chemičtí čůráci


Zážitek
I když se tripy většinou liší, řada věcí je vždy stejná. Především DMT má velmi zvláštní a jedinečnou vůni. Dohnat kouř může být trochu obtížné, pokud jste panicové mají plíce. Po prvním šluku se na rozdíl od kouření trávy účinky dostaví rychle. Začne vám zvonit v uších, jejichž výška je stále vyšší a vyšší. Určité barvy se stávají plně kontrastními, pro mě zejména oranžová. Zrak obecně bude super ostrý tak dlouho, dokud ho uvidíte. Po druhém zásahu svaly zamrznou vysokou rychlostí, takže třetí zásah se skutečně stane výzvou k přijetí. Po druhém nebo třetím zásahu se oči zavřou a začíná skutečný výlet. Lidi, kteří dříve užívali stimulanty, jako je 2CB, lanýže, magické houby, LSD nebo vysoká dávka MDMA, chci varovat. Rozdíl mezi tripem na výše uvedené látky a DMT je ten, že u výše uvedených látek začnete halucinovat ve známém, existujícím světě. S DMT máte pocit v úplně jiném vesmíru, kde čas a prostor neexistují. Když jsem poprvé kouřil DMT, měl jsem pocit, že jsem zemřel a znovu se narodil. Slova nedokážou popsat zážitek z DMT. Četl jsem mnoho zpráv o tripech, ale žádná se nedotýká intenzity tohoto zážitku. Vždy si po tripu dopřejte čas na integraci nebo zpracování nové zkušenosti.

Konečně. Stala se z toho tak trochu kniha! Pokud je vám něco nejasné nebo máte nějaké dotazy, klidně je napište, udělám, co bude v mých silách, abych je řádně zodpověděl.

Na Měsíc a zpět na bílém slonu...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Velmi pěkné příspěvky! proč je při vyhledávání na DMT nenacházím?
 
Status
Not open for further replies.
Top