DMT vs. syntetické noidy.

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ahoj lidi, jaké jsou některé obecné rozdíly mezi alkaloidy na bázi DMT a syntetickými kanabinoidy(JWH) z indolů z hlediska účinnosti nebo psychoaktivity?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Jedná se o zcela odlišné látky z hlediska mechanismu účinku a psychoaktivního působení, a to i přes společný indol v chemické struktuře.

DMT je silné psychedelikum, jehož působení způsobuje zkreslení reality, zrakové halucinace, spirituální zážitky.

Syntetické kanabinoidy, stejně jako všechny kanabinoidy, ovlivňují CB receptory.
Psychoaktivní působení je spojeno s inhibicí, relaxací, změnou reality jiným způsobem než u psychedelik.

Existují však mezi nimi některé společné rysy, například pokud si silně zakouříte, nastane stav podobný psychedelickému tripu.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Dávka tripu získaná kouřem s použitím volné báze DMT je přibližně 20-25 mg
Při absenci tolerance je dávka, při níž se dostaví psychedelické pocity při použití JWH018, přibližně 5-7 mg.
Rozdíl mezi psychedelickými pocity vyvolanými těmito dvěma látkami je obrovský
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bro máte nějaké zkušenosti s kanabinoidem 7add..můj předchozí prodejce říká, že má 7add, ale nikdy jsem ho nezažil...dělám syntetické kanabinoidy, které y potřebuji silné noidy..5cl byl můj oblíbený..ale je velmi těžké ho najít v těchto dnech..jediný je 7add k dispozici..potřebuji vědět, jak silný je a stojí za to.je nějaká šance získat skutečně silné noidy pron Netherland....
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Existují zajímavá krátkodobě působící analoga DMT, která by se mohla uplatnit u bylin. Myslím, že 5-MeO-DMT není špatným kandidátem.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Dobře, to zní velmi zajímavě, pak by to mohl být dobrý bod pro experimentování.
 
Top