DMT

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
ÚVOD: V KNIZE JE POPSÁNA CHEMIE, KTERÁ JE SOUČÁSTÍ CHEMICKÉHO PRŮMYSLU.

N,N-dimethyltryptamin, obecně známý jako DMT, je silné psychedelikum a je známý především pro svou krátkou dobu působení, na rozdíl od LSD mohou účinky DMT trvat od 15 minut do 3 hodin v závislosti na způsobu užití. DMT lze aplikovat injekčně, inhalovat nebo požít s "inhibitorem monoaminooxidázy (MAOI)", (MAOI) inhibuje aktivitu "monaminooxidázy". bez MAOI; tělo perorálně podaný DMT rychle metablokuje.

O tom, zda se DMT v mozku vytváří, či nikoli, se mezi vědci vedou spory. v knize ricka strassmana DMT: The Spirit Molecule : V knize A Doctor's Revolutionary Research into the Biology of Near-Death and Mystical Experiences (Revoluční výzkum biologie zážitků blízké smrti a mystických zážitků ) se zabýval tím, že DMT může být produkován v "šišince mozkové" a že DMT je "molekula ducha" a má něco společného s "duší". v současné době není prokázáno, zda se DMT může vyrábět v mozku, nebo ne, ale bylo prokázáno, že enzymy, které jsou nezbytné k výrobě DMT, existují v lidských tkáních, ale mimo samotný mozek. ve skutečnosti byla přítomnost DMT v moči spojena s lidmi se schizofrenií a psychózou (Jacobs a Presti, 2005).

DMT A VNĚJŠÍ ENTITY.

mnoho případů hlásilo setkání s vnějšími entitami z "hyperdimenzionálního" prostoru v rámci psychedelického zážitku nebo "tripu". tyto vnější entity připomínají spíše bytosti podobné mimozemšťanům a hmyzu nebo "entity" v humanoidní podobě.

názor ricka strassmana na setkání s vnějšími entitami v rozhovoru :<<Středověcí židovští filozofové, o které se opírám při pochopení hebrejského biblického textu a jeho pojetí proroctví, líčí anděly jako Boží prostředníky. To znamená, že pro Boha vykonávají určitou funkci. V kontextu mého výzkumu DMT se domnívám, že bytosti, které dobrovolníci vidí, by mohly být chápány jako andělské - to znamená dříve neviditelné, netělesné duchovní síly, které jsou zahaleny nebo obklopeny určitou formou - určenou psychologickým a duchovním vývojem dobrovolníků - přinášející danému dobrovolníkovi určité poselství nebo zážitek>>.

ÚČINKY DMT.

psychedelický zážitek s DMT může zahrnovat:

  • halucinace
  • časovou dilataci
  • zrakové, sluchové a hmatové zkreslení
  • pocity intenzivní radosti
  • Zážitky mimo tělo
  • Vnímané vhledy nebo prozření
vedlejší účinky mohou zahrnovat:
  • Rozšířené zornice
  • nedobrovolné rychlé pohyby očí
  • závratě
  • Vysoký krevní tlak
  • zvýšená srdeční frekvence.
  • Nevolnost a zvracení
  • Kóma a/nebo zástava dechu (při vysokých dávkách)
Špatné zkušenosti s výletem mohou zahrnovat:
  • Pocity ztráty kontroly
  • Dezorientace nebo zmatenost.
  • Negativní emoce, jako je strach, úzkost, smutek, hněv nebo rozrušení.
  • Strach, že se zblázníte.
  • Násilné nebo nepříjemné představy či zvuky.
  • Prožívání bolestivých vzpomínek nebo traumat.
  • Strach ze smrti.
Dlouhodobé účinky zneužívání DMT mohou zahrnovat:
  • poruchy nálady
  • dezorganizované myšlení
  • přetrvávající paranoia
  • poruchy vidění
  • Halucinace a poruchy vidění
Dávkování DMT (kouřený/odpařovaný).
  • Prahová hodnota: 2-5 mg
  • Lehká: 10-25 mg
  • Běžná: 20-40 mg
  • Silné: 40-60 mg
Délka trvání DMT (kouřený/vypařovaný).
  • Nástup: 15-30 sekund
  • Doba trvání: 5-20 minut
  • běžné následné účinky: 15-60 minut



Toto je krátký a stručný úvod do DMT. DMT je všeobecně známé a podle mého skromného názoru je mnohem zajímavější než LSD. také je to můj první příspěvek na fóru :)).


 

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Děkujeme za sdílení těchto informací. Neexistuje dostatek slov, která by popsala možnosti s tím spojené.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Napadlo mě, že se podělím o svou poslední zkušenost s DMT:

Příhoda se 100% rozpuštěním ega.
Tak krásné a fantastické a děsivé a úžasné.
Byl jsem mimo 9 minut, ale co mi připadalo jako hodiny.
Dva šluky z mého vape.
Pravděpodobně méně než 40 mg DMT.
Nic se tomu nevyrovná. Vůbec.
Tak krásné a jedinečné.
Ztratil jsem VŠECHNO vnímání sebe sama, toho, kdo, co nebo proč jsem.
Jen směs entit a barev v nekonečném kaleidoskopickém rozplývání.
Přemýšlel jsem o tom, co dělá věci věcmi; snažil jsem se vzpomenout si, co bylo přede mnou.
Několikrát jsem zpanikařil a přemýšlel, jestli vůbec někdy najdu cestu zpátky k tomu, čím jsem byl, ať už to bylo cokoli a kdekoli, ale šlo o drobné paniky. Nic velkého.
Nějak jsem věděl, že prostě musím být.
A tak jsem byl.
O něco později jsem si vzpomněl, že jsem to já a mám domov, ruce a nohy, a otevřel jsem oči, vzal telefon, zastavil časovač (nastavený na 15 minut) a viděl, že uplynulo jen 9 minut.
Vstala jsem a šla do koupelny, kde jsem seděla na podlaze a drbala svého kocoura na tváři a říkala mu, jak je úžasný a jak moc ho miluju. Celou dobu jsem měla pocit, že jsem ve světě, který se proměňoval a mizel z reality, jako stroboskop, čas se střídal mezi pobytem s mým kocourem a prázdnotou.

Dělala jsem to asi 15 minut, pak jsem sešla dolů, vzala si misku cereálií a vrátila se nahoru do postele.
Nemohla jsem usnout, protože mě tma pořád sunula zpátky, tak jsem si dala 40mg lajnu MDMA a čtvrtku 1mg alprazolamu.
Myslím, že bych je nepotřeboval, kdybych nebyl sám.

Aftershock a trip, celá akce, proběhly za necelou hodinu.
Byla to ta nejúžasnější věc, jakou jsem kdy udělal, a zoufale si to chci zopakovat, ale mám hrozný strach.
Je to tak krásné a zároveň tak děsivé, ten okamžik, kdy přemýšlíte, jestli ještě někdy poznáte, co jste...

Bude to chvíli trvat, než to zkusím znovu, musím tu zkušenost pořádně vstřebat.
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Kde lze získat nejlepší Dmt ?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Na mnoha trzích... Já své kupuji většinou na trhu Nemesis, na tomto trhu od Boomshankara a Fatherless.
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Mohli byste mi prosím poslat odkaz, velmi bych to ocenil.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
V mém podpisu je doporučující odkaz na Nemesis na Nemesis jsou /u/boomshankar (pokud se zaregistrujete přes můj odkaz, dostanu haléře z vaší útraty, ale každá maličkost pomáhá :) ).
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Nyní se na to podívám
Děkuji.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
DMT je kurevsky praštěný člověk. Okamžitý nástup mě vždycky ohromil. Pokaždé, když jsem tuto látku kouřil, mě to naprosto odrovnalo. Pro všechny, kteří to ještě nezkusili. Je to upřímně jedna z nejúžasnějších drog, které kdy existovaly. Věřte mi, že nebudete litovat, že jste to zkusili!
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
To byl jediný důvod, proč jsem se do tohoto fóra dostal, abych získal DMT.
Až se mi to podaří, podělím se o své zkušenosti.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tým Boomshankar mi navrhl, abych před užitím DMT zkusil malou dávku ketaminu, aby se odstranila část panického asociace s tímto rychlým nástupem. Funguje to jako kouzlo, teď to vnímám jako nezbytnou kombinaci. :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nějak mě upřímně řečeno nenapadá souvislost mezi ketaminem a DMT...

Ale abych pravdu řekl, vlastně jsem tuto kombinaci nezkoušel, co si pamatuji.

Bez vyzkoušení to nebudu posuzovat. Vyzkouším to. Díky za doporučení. Jestli po tomhle půjdu do pekla, tak se na to vyser. 🤣
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Skutečnost, že jste tak ještě neučinili, mi napovídá, že jsem v bezpečí. :p
 
Top