Prodejce DN utajuje, jak pašují a rekrystalizují metamfetamin

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Za prvé, pervitin se pašuje v narozeninových kartičkách rozdrcených do konzistence podobné strouhance a vakuově pevně uzavřených v tenkém stříbrném plastu Mylar, ne ve vakuově uzavíratelném plastu, protože ten se ukáže na rentgenu, takto kartely a další přepravují svůj pervitin po celém světě.

Metodou rekrystalizace se z něj opět stanou střepy:
Pomocí Bain-Marie (ne dvojitý kotel je to příliš nebezpečné) přidejte metanol a mírně zahřejte (metanol se používá kvůli zápachu nebo tak něco) a pak, když je zahřátý, přidejte metamfetaminový prášek.

Rozpusťte a míchejte směs meth na teple, dokud nezhoustne, použijte 1/3 methanolu na meth prášek, když dosáhne určité konzistence, sundejte Bain-Marie z tepla a okamžitě ji dejte do lednice na 4 teplotní stupeň, aby byla správná chladnost po noci byste měli dostat zpět krystaly nebo jeden velký krystal, který můžete rozbít na střepy, vyjmout a nechat uschnout ideálně chcete nechat v lednici, dokud nedojde k odpaření.

Nejsem chemik a mám ty nejzákladnější znalosti chemie, které člověk může mít, tuto techniku mi vysvětlil prodejce z dark netu, který prodává pervitin z celého světa.

Pokud jste chemik, řekněte mi, jestli jsem to pochopil správně, pokud ne, prosím, opravte nebo vysvětlete správný postup ad Osobně jsem tuto metodu ještě nedělal.
 
Top