Má někdo Extrakt z Diploterys Cabrerana ( Chaliponga) úspěšný ?

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Plánuji extrahovat N,N-DMT, 5Meo-DMT z chaliponga, jakou techniku mám použít? Před extrakcí kyselinou/základem byl rostlinný materiál v tomto případě rozmíchán v listech a poté se vše třikrát promíchalo ve zředěné kyselině chlorovodíkové, pak se vařilo a filtrovalo za použití hydroxidu sodného jako základu a DCM nebo chloroformu jako rozpouštědla. Můj dotaz zní, kdo má zkušenosti s extrakcí této rostliny a má tam v současné době ještě Psychotira Viridis a Virola Theiodora? Budeme vděčni za nápady i ohledně rozpouštědla.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
No, mám docela solidní znalosti chemie přírodních sloučenin, a i když jsem licencovaný biolog/biochemik, rostliny, se kterými chcete pracovat, se v mé zeměpisné oblasti nevyskytují, takže nemám žádné zkušenosti, ale mohu vám říct, abyste si dávali velký pozor na teplotu, protože právě tam jsem udělal většinu chyb (alespoň pokud jde o tryptaminy). Také kyselá hydrolýza je nebezpečím, zatímco tyto sloučeniny jsou docela odolné vůči zásadám a nehydrolyzují snadno za předpokladu, že teplo je pod 50C.
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Především vám velmi děkuji, že se k celé věci připojil někdo se znalostmi. Už jsem zkazil první várku...! Myslím, že jak jste právě popsal, teplota při vaření byla příliš vysoká. 85 C... Provedl jsem standardní extrakci kyselinou a zásadou s DCM jako rozpouštědlem. Z 50 g zbylo 25 mg N.N - DMT. Máte pro mě snad jinou variantu, která slibuje větší výtěžnost?
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Zde je analýza z mého současného

Diploterys Cabrerana Charge.

Původ: : Loreto, Peru
Výsledky:
DMT 0,23 %.
NMT 0,06 %
DMT N-oxid 0,03 %
Bufotenin 0,004 %
2-MTHBC 0,001 %
 
Top