Drogy a hnutí haes

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Nedávno jsem přemýšlel o paralelách mezi uživateli drog a zastánci hnutí za zdraví v každé velikosti (haes). přiznávám, že ti první se mi líbí mnohem víc než ti druzí. nenápadně jsem měl vždycky pocit, že si za to tlustí lidé mohou sami a je to jejich vina. proč by se vystavovali něčemu, co poškozuje jejich zdraví? ne že by to nevěděli. pak mi to došlo... uživatelé drog (včetně mě) dělají přesně to samé. někteří v mnohem horší míře než průměrný člověk s plus size. jen mi přijde docela legrační, jak jsou si podobní...

nemám rád jak uživatele drog, kteří je oslavují, tak tlusté lidi, kteří se chovají, jako by na jejich životním stylu nebylo nic špatného. je v pořádku dělat obě ty věci, pokud si uvědomujete a zvládáte rizika, která s tím přicházejí. pokud se nestaráte o své zdraví, je to v pořádku, ale musíte si to přiznat. nemůžete ostatní přesvědčit, že je to normální. možná to dělá hodně lidí a je to taky v pořádku, ale nejsme k tomu stvořeni a je to taková sračka, že ostatní lidi nutíte takhle žít.

nechci nikoho hanět nebo mu říkat, aby přestal brát. já budu brát drogy dál, ale aspoň vím, že mi to nedělá dobře. většina lidí na fóru to díkybohu ví taky, ale potkala jsem lidi, kteří si oprávněně myslí, že jim to neškodí, a to mě dost irituje. nemám ráda hloupé lidi ^^;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Všichni máme své neřesti (jídlo, drogy atd.) Neřesti jsou zábavné! Všichni si však musíme uvědomit, že za ně musíme platit. Požitkářství v čemkoli není skvělé.

Jak bylo řečeno, malá duševní dovolená na drogách čas od času dělá dobře mému srdci.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Vskutku. Umírněnost je tenká hranice, po které je třeba jít. Já ji praktikuji jen zřídka a otevřeně přiznávám, že si z bezohlednosti dělám, co chci. Snižování škod a zodpovědnost jdou hodně daleko. Ne každá bota se hodí, dělejte to, co vám vyhovuje. Každý, kdo si myslí, že má "ŘEŠENÍ" na něčí osobní problémy, je podle mě dost ješitný, na druhou stranu, jak chcete ukáznit nezvladatelné dítě?
Myslím, že prostě buďte tím nejlepším, čím můžete být, ať už je to cokoli. Je to vaše role a máte jen jedno představení.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
SoldadoDeDrogas Myslím, že jste to řekl dokonale. Různé údery pro různé lidi
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Pokud je to možné, měřím penězi. Ti, kteří zneužívají své tělo na úkor daňových poplatníků, jsou PROBLEMATICKÉ :rolleyes: Žít a pak nechat zemřít také. Anarchokapitalismus libertarianismus utilitarismus
 
Top