Suchá rychlostní pasta

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Jak se suší
Amfetaminy
Rychlost v pastě?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Stačí odstranit kapalinu ze speed pasty a umístit ji do Petriho misky a umístit na místo, kam svítí slunce.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Chci sušit 400gr!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Uh pak umístěte na desku.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nejprve propláchněte nečistoty litrem acetonu, lépe 2 litry, poté filtrujte a filtrát rozpusťte v teplé vodě.
Změřte pH, hodnota by měla být mírně kyselá, pokud ne, přidejte kapku kyseliny chlorovodíkové. Vše, co se ve vodě nerozpustilo, můžete odfiltrovat a vyhodit.
Pak vše třikrát promyjeme petroletherem a vyhodíme.
Pak přidáme NaOH, dokud pH>13. Horní olejovitá fáze je amphe freebas. Oddělíme ji a spodní fázi 3x promyjeme petroletherem, extrakty a freebase vylijeme dohromady, přidáme MgSO4, dokud se nepřestane srážet, a dáme na 4 hodiny do mrazáku.
Poté odfiltrujeme MgSO4 a petrolether necháme odpařit na vzduchu, zbylou freebázi propláchneme acetonem do kádinky, připravíme si roztok H2SO4:IPA v poměru 1:5 a přidáváme ho po kapkách do kádinky, dokud není pH mezi 6-7. V kádince je pak roztok H2SO4 a IPA.
Odfiltrujeme vysrážený síran Ampheův a necháme aceton odpařit. Možná to převážíte a budete se rozčilovat, jak vás zase podrazili, ale není jiný způsob, jak spotřebovat pastový sajrajt.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Je to dobré doporučení. Bohužel kofein tam bude i po A/B extrakci. Dočetl jsem se, že kofein lze od amf oddělit pomocí roztoku studené vody. Něco jako zmrazení. Měli byste rozpustit směs amph a kofeinu ve vodě a zchladit ji na 2-3 *C. Kofein se vysráží, zatímco sulfát amfíku zůstane ve vodě. Poté můžete kofein přefiltrovat a vodu odpařit, abyste získali amfetamin, nebo s touto vodou provést extrakci A/B.
P.S. Nezkoušel jsem to a nejsem si jistý, zda se odstraní všechen kofein. Pravděpodobně budou stopy kofeinu v konečném produktu.
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Znám tuto cestu, lepší je použít horkou vodu, ale jen tolik, kolik potřebují k rozpuštění všeho ,pak nechat vychladnout.
Budete pozorovat, jak se tvoří dlouhá bílá vlákna a těch je čím dál víc, možná tolik, že vám zbude jen kaše, to je všechen kofein, odfiltrujte ji a nechte odpařit zbylou vodu zbytek je amfetamin.

A ať jsem použil jakoukoli purifikační metodu po sobě, vždy se v TLC analýze stále zobrazoval kofein, úplně ho už nedostanete ven.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Chci suché, abych se mohl podělit!
U nás to nejde!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Před sdílením je třeba tento odpad vyčistit.
Stačí ho nechat otevřený na vzduchu, rozpouštědlo se odpaří samo, ale u 400 gramů to trvá déle.
Ale raději ho vyčistěte, nechte si to říct.
 

mubali

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
To se mi podaří
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
takže když přidám amfetamin do vody, ph by mělo být slichtly kyselé ???? já se bojím @ ph 8 -7 musím skladovat nějaký amin, aby se to spravilo, když přidám moc. ale dneska jsem měl i pěkně nevyměnit papír, když jsem testoval ph. (já si říkám oke to je ph7), když jsem sušil gram dal do sklenice a ph bylo zase základní ve vodě z kohoutku... ale nějaký ranja přidal a já to vypil. asi potřebuju spát.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ne amfetaminový mister, ale špinavá rychlopast, kterou chceme vyčistit. Pokud chcete odstranit nečistoty z rozpouštědla, měli byste jej vyrobit s pH=3. Čistý ampehtaminsulfát je neutrální, nezapáchá, nepálí ani nedráždí nos a chutná mírně nahořkle.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ow fuck man musím se naučit číst zbytek tématu, máš úplnou pravdu, jen jsem přeskočil aceton wasj s tím množstvím
 
Top