Nizozemská rychlá pasta zápach

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Mám otázku pro všechny lidi, kteří vědí, co je to skutečná čistá holandská rychlotěstná pasta.
Mají takovou tu jemnou bílou krémovou pastu, která velmi příjemně voní.

Co je to za věc, která způsobuje, že tak hezky voní?
Vím, že olej A přeměňují s kyselinou a získávají pastu, ale proč stále tak hezky voní?

Když jsem zkoušel převést svůj p2np al/hg redukovaný A-olej na pastu, neměl tu jemnou návykovou vůni.

Kde tedy leží odpověď? Co způsobuje, že ''jejich'' (holandská) speed pasta tak hezky voní?
Nebo je to jen tím, že vyrábějí ten nejčistší A-olej, jaký se dá vyrobit, a pak ho konvertují s nejčistším metanolem a kyselinou?
Nebo v čem spočívá odpověď?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

ASheSChem, prosím, přestaňte plácat tyhle nesmysly, protože nevíte, o čem mluvíte, protože jste zjevně v životě neměl čistou holandskou pastu.
Jsou i lidé, kteří si čistí své věci a nedávají tam nic, co by snižovalo jejich kvalitu, protože vědí, co s touto politikou dělají!
Mluvím o čisté holandské pastě, ne o nějaké zasrané 5% speed pastě vymlácené na měsíc kofeinem.
Takže pokud nevíte, co je to vůně čistého materiálu, nepleťte se prosím do této diskuse.

Jsou tu lidé, kteří vědí, o čem mluvím, a možná vám toto téma osvětlí.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Dobře... i když bydlím blízko holandských hranic a pravidelně jsem ho bral (25 let strany..), ale znáte pravdu, ne já

každopádně přeji hezký den
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Myslím, že proto, že používají metanol s a-olejem a ne aceton, jak jsem se dočetl zde, který zde používají téměř všichni.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Nechtěl jsem být na tebe hrubý nebo tak něco, ale přišel jsi s tím, že tam není nic jiného než plná kofeinová pasta.

Prosím lidi, kteří mají nějaké větší znalosti, ať klidně napíší.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Osobně... od té doby, co užívám amfetamin sulfát, jsem si všiml, že není vůbec tak vysoký jako holandský speed.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Není to hloupá otázka, protože je důležitá, pokud chcete prodávat svůj výrobek .
Lidé o něm mluví, a pokud máte svěží vůni, jste dobří .
Aceton voní spíš jako barva ( moje zkušenost ).
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Přesvědčte se sami, vezměte si trochu suchého acetonu (destilovaného nebo vysušeného nad sušícím prostředkem) a rozpusťte trochu té holandské pasty. uvidíte, kolik vám jí zůstane, a začneme od toho.
Nejčastěji se obléhají amfetaminové laboratoře s množstvím kofeinu, což naznačuje, že se řežou u zdroje. něco kolem 70 % pouličního speedu obsahuje kofein, bůhví, čím se řežou ostatní.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Také patříte k lidem, kteří rádi nasávají chemickou špínu nosem, protože to tak hezky pálí, že?

Teď už to vezměme vážně...

Amfetamisulfát je asi to nejčistší z toho nejčistšího, co se dá v amfetaminech konzumovat, protože áčkový olej, který vám v hlavě všechno vypálí, šňupat nemůžete. Amfetamin sulfát je po jemném rozemletí mlýnkem bílý, absolutně bez zápachu a velmi hořké chuti jemný prášek. Na tom se všichni shodneme, kdo tvrdí opak, měl by zalézt do nějaké jeskyně a už nikdy nevylézt.

A teď mi, prosím, řekněte, co na mastné pastě má být obzvlášť čistého? Kal obsahuje možná 15-30 % amfetamin sulfátu, zbytek je laktóza, kofein, rozpouštědla a syntetické kaly, které výrobce nevyčistil od oleje, o míchačkách pasty ani nemluvě.
Kdybyste to dělali správně, místo abyste tam vysypali všechny ty sračky a míchali, nikdy by se z toho nestala pasta. Takže prosím přestaňte s těma zasranýma kecama o dealerech. ...opravdová čistá holandská pasta.... se směju, až se za břicho popadám...
To jsou lidi, kteří věří, že dobrý speed způsobuje opravdu pěkné bušení srdce, nutkání k pohybu a musí pálit v nose.
Tady je nenajdete, protože už byli informováni.
Já bych navrhoval horkou vodu, pak filtr a v tom pak v lednici, pak se může podívat na svou kofeinovou břečku.
Ampehtamin sulfát bude stále v roztoku. :D
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Rozuměli jste tomu, co jsem napsal? Protože to nevypadá, že byste četl to, o co jsem žádal!
PTAL JSEM SE, CO ZPŮSOBUJE TU PŘÍJEMNOU VŮNI V JEJICH PASTĚ!
Protože jsi napsal jen amatérské věci, které už dávno znám.
A holandská pasta pure speed, o které mluvím, by měla obsahovat pouze: Metanol, trochu nezreagované kyseliny sírové a amfetamin sulfát.

PASTA SE STANE, KDYŽ Z OLEJE UDĚLÁTE SULFÁT; TAKŽE NE, NENÍ V NÍ HOVNO, POKUD DO NÍ NEHODÍTE HOVNO!!!
Pokud nemáš žádnou lepší odpověď, kterou bys mohl napsat, tak se prosím nepleť do tohoto vlákna, protože tvá odpověď nepomohla ani 1% mé otázky, kterou jsem položil.

Takže otázka stále zůstává!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Z mého vlastnoručně vyrobeného A-oleje získávám pouze amfetamin sulfát bez jakýchkoli příměsí a je cítit jako nic. To je čistý můj přítel. Přečetl jsem si tvůj příspěvek a říkám ti pravdu o tvé speed pastě a o tom, co je opravdu čisté.
Vy takzvaní profíci nemáte ani páru o čištění výrobku a proto tam sypete špínu abyste to prodali. Zápach a chuť pochází z vedlejšího produktu syntézy, tzv. nečistot, to už vám bylo jednou řečeno, potvrzeno odborníkem a teď hodně štěstí dál s vaším špinavým nechutným kalem.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Urážíte lidi, které ani neznáte, a říkáte, že hází špínu do něčeho, co ani neprodávají.
Čistý suchý sulfát opravdu nesmrdí ničím, snad jen trochu kočičími chcankami, ALE pasta smrdí, a čistá pasta smrdí, což jste zjevně necítil
protože nevíš o čem mluvím, takže ukončíme tuto diskusi, kterou jsi vedl sám se sebou v těch svých příspěvcích.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

ChingShih, přestaň s tím. Ztrapňuješ se. Studuj chemii. Amfetamin suphát s vysušenými rozpouštědly je bezbarvá, nezapáchající, hořce chutnající, suchá bílá sůl bez odstínů.
Pokud je to pasta, je ještě vlhká od rozpouštědel a část její hmotnosti budou tvořit ta neodpařená rozpouštědla, nikoli amfetamin.
Pokud je cítit, je to z nečistot nebo přísad, které jsou stále v chemické látce nebo jsou do ní vloženy.
To je prostá pravda, prostě se s tím smiřte a přestaňte urážet lidi, kteří se vám to snaží říct.

Pokud pociťujete amfetaminovou pastu jako silnější než jiné formy amfetaminu, které jste vyzkoušeli dříve, je to proto, že ty dřívější prášky byly řezané ve větší míře než tato látka. Nebo že by to celé nebo jeho část byl pervitin.
Jedna z nejsilnějších forem amfetaminu, kterou jsem kdy vyzkoušel v dobách, kdy jsem pařil, byla hnědá polymerizovaná břečka, která se nějakou dobu vyskytovala. Teď už vím, že to byl shit: špatně vyrobený a špatně vyčištěný surový amfetamin. Ale byl pravděpodobně koncentrovanější než většina speedu, který se tehdy prodával. Stejně to ale nic nemění na tom, že to bylo svinstvo od mizerného kuchaře.

Co se týče zápachu, o kterém mluvíš, možná bys ho měl zkusit popsat? Pokud je to mandlový zápach, který připomíná likér Amaretto, je to nezreagovaný benzaldehyd. Pokud je to květinová vůně připomínající dámské parfémy ze Středního východu nebo veřejné toalety, může to být nezreagovaný P2P atd.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Něco takového neexistuje, pochopte, že nakonec jsem to chtěl zkusit přátelsky vtipnou formou, ale asi jste se cítili napadeni, omlouvám se za to, ale to je většina zatajovaných informací, jinak by se špína neprodávala. Pojďte na temnou stranu, máme sušenky a čistý produkt. ;)
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Všichni jste to pochopili špatně - protože jste si mysleli, že si myslím, že speed pasta je čistý amfetamin, ale já vím, že není.
Všichni si myslíte, že jsem amatér, který si čichl ke speed pastě nebo speed pastě plné kofeinu, ale všichni se mýlíte
Vím, co je čistý amfetamin sulfát, takže pro vás všechny ''odborníky'' mi to nemusíte vysvětlovat

Zápach, o kterém mluvím v holandské speed pastě, je zápach A-oleje jako nejbližší přirovnání toho, o čem mluvím.
Takže pravděpodobně používají metanol s A-olejem, protože pach A-oleje zůstává u jejich pasty stále tak silný.
A opravdu to pěkně voní, ne jako aceton nebo toluen nebo nějaké jiné rozpouštědlo.

TAK @Pennywise a @DocX děkuji za odpovědi, vězte, že se necítím nijak uražená ani neurážím ostatní :)
Tohle všechno je diskuze a můžeme diskutovat jako normální lidi a sdílet své zkušenosti a ptát se na otázky
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Sám jste si odpověděl na svou otázku, pravděpodobně jde o rozkladné produkty "a-oleje" reagující se vzduchem, což jsou nečistoty, jak říkali lidé výše. prostě to nijak nečistěte a získáte ten zápach, jednoduché. pokud chcete čistit, pak "chuť" prostě nečistěte, dělat to potom nemá smysl ekonomicky ani prakticky, alespoň podle mého názoru. mým doktorským tématem byla čistá holandská pasta vyrobená z a-oleje, takže vím, o čem mluvím. 😂
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Vyráběli speed z apaanu nebo teď z bmk glicydate žádné tělo tam v nederlandu nepoužívá p2np mají lepší a rychlejší způsob a je pravda, že žádné tělo nevyrábí formu 1/l a-oli 1kg speedu, ale 4kg nebo 5kg smíchat s kofeinem, protože je business jednoduchý každý chce z produktu udělat max monay
 
Top