Snadná technika zplynování (v interiéru a diskrétně)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
napsal uživatel vespiary blaztoff ,odkaz zde (překlepy + žádný další obsah, odkaz pouze 4 kredity)


Tuto techniku zplynování jsem vymyslel pro všechny, kteří mají omezený prostor, nemohou chodit ven a mají blízko sousedy.

Jděte si koupit dvě takové ty pěkné plastové lahve Nalgene do místního obchodu s vědeckými potřebami. Nebo jednu láhev Nalgene a jednu skleněnou láhev se šroubovacím víčkem. Do středu každého víčka vyvrtejte otvor a do otvoru v každém z víček nasaďte hadicový trn z železářství. Ujistěte se, že vzduchotěsně těsní. Pro zajištění bezpečnosti tam dejte několik těsnění. Pokud chcete, vezměte si nějakou výplňovou hmotu a pro jistotu ji zvenku rozetřete. Pak připojte hadici od víka k víku. Mám rád ty pneumatické opletené hadice pro hydraulické vedení, protože mají tlakovou spojku pro vzduchotěsné spojení. (Připevňují se na vlastní speciální trn.) Do víka vyvrtejte menší otvor pro plyn a nasaďte na něj těsnící trn.

Nyní vložte do láhve s plynem kamennou sůl, pevně ji uzavřete a do druhé láhve směs toluenu. Do malého otvoru v zátce plynové láhve nalijte síru a je to. Doslova sledujete, jak plyn vstupuje do zplyňovací nádoby, a vidíte, jak váš výrobek vypadává ven. Můžete to nechat bez obav několik dní. Trvá to o něco déle než probublávání, ale nemusíte to hlídat nebo tak něco. Možná budete chtít dát nádobu se zbožím na magnetické míchadlo a občas nastavit slabé míchání, aby se směs promíchala. A láhev Nalgene je skvělá, protože ji můžete zmáčknout, abyste dostali ven více plynu, nebo protřepat.

Zjistil jsem, že z takového výrobku vždy získáte očekávaný výtěžek a nikdy nemáte žádné obavy z vody nebo zpětného nasávání nebo jiných sraček. Stačí si sednout a nechat to pár hodin filtrovat, možná zase plyn. Pro zplynování používám 1litrovou láhev a pro zplynovací nádobu láhev, která má 3x větší objem než můj toluen. Nikdy se nemusím starat o to, abych během zplynování vyrobil více plynu a používám jen nejmenší množství soli a síry, takže méně odpadu. Doufám, že to někomu pomůže.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Tohle se opravdu špatně čte a sleduje. zní to zajímavě.
 
Top