Ergotamin tartrát z kultury claviceps?

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Věřte mi, že nejsem takový člověk, ale mohl byste poskytnout alespoň trochu podrobností o tom, jaký výzkum jste na toto téma provedl nebo jaké jsou vaše současné závěry a možná hlavně, co jste už vyzkoušel, jak to dopadlo, co se posralo a co fungovalo, víte. Jsem pro to, abychom si navzájem pomáhali, ale zkus taky udělat něco pro sebe, brácho.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Tohle by mělo obsahovat vše, co potřebujete -_-
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Mám pocit, že si neuvědomujete potenciální nebezpečí (byl intoxikován téměř smrtí a šel na pohotovost) Jsem jinak kompetentní biochemik, ale to neznamená, že nedělám chyby. Jen si dávejte pozor!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Vnímám vás. Sám jsem měl několik nehod. Mohl byste se podělit o to, jakou chybu jste při manipulaci udělal, abychom se z vaší chyby mohli všichni poučit?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Použil jsem něco znečištěného a ponechaného na slunci za účelem konzumace... Intelekt vždy nevylučuje hloupost (nikdy mě nenapadlo, že by autofotooxidační procesy mohly přeměnit stopy bromokryptinu v dostatečně toxické stopy jedu... ve skutečnosti jsem se dostal na pohotovost z nadměrného podávání toho, co jsem považoval za antidotum, nějakého silného antagonisty D2).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Děkujeme za sdílení. Zdá se, že k podobným věcem dochází téměř vždy kvůli něčemu drobnému, co lze snadno přehlédnout. Osobně jsem se několikrát omylem otrávil. Naštěstí jsem nikdy nemusel na pohotovost. Vždycky mi naskočí husí kůže, když si představím, že musím vysvětlovat, že jsem přišel do styku s něčím natolik nebezpečným, že se jeho použití v průmyslu vyhýbám.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Příšerný nápad. Kyselina je levnější než kdykoli předtím, tečka.
 
Top