Etazen (etodesnitazen)

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Pracoval někdo s touto chemikálií? jsou výsledky míchání heroinu s ní dobré? slyšel jsem, že je bezpečnější než fent. ale stále velmi silná. nejsem si jistý cestami použití a jestli má cenu, když se míchá s heroinem, takže pokud někdo ví víc, byl bych vděčný. můžeme diskutovat i o syntéze, pokud by to někoho zajímalo.

A0CNPnqdWM
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Ahoj!
Vzhledem k dostupným údajům z preklinických studií je etodesnitazen (a další psychoaktivní látky z této skupiny) v ekvivalentních dávkách extrémně toxický a terapeutický poměr mezi analgetickou a respiračně depresivní aktivitou je velmi úzký (při intravenózním použití). A při perorálním užití je velká šance, že se dostaví pouze vedlejší a analgetické účinky bez euforie.
Nedoporučuji jej míchat s heroinem. To, že je tato psychoaktivní látka bezpečnější, je mýtus (pokud vezmeme v úvahu údaje z výzkumu). Podle Walkera E. A. a Morgana M. M. jsou tolerance a závislost stejné jako u morfinu.

Chcete-li se dozvědět více informací - kontaktujte mě!
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Děkuji vám za vaše postřehy, velmi si jich vážím. a co kouření? mám na tento ROA smíšené názory. poskytuje podle vašich zkušeností imobilizace v rostlinné hmotě dobré výsledky? také nemohu najít informace o rozpustnosti. aceton, IPA?
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Běžná chemie! Je tento RC ještě někde k dispozici?
 

RCvendor4

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
je dobrá, ale vůbec nevydrží dlouho jako fenty
 
Top