Ethyl-4-fenylacetoacetát POMOC?

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Právě jsem získal tento je ze zdroje za oceánem. Přečetl jsem si několik příspěvků na tomto fóru, erowid atd. týkajících se BMK>P2P a snažím se potvrdit užitečnost tohoto produktu před tím, než s ním vyjebu. níže uvedené informace ukazují všechny podrobnosti, které můžete vyžadovat dlouho s vyobrazením pro vizuální posouzení, stejně jako. potvrzení vizuálního potvrzení ompounds.

Moje cíle jsou jednoduché. Syntetizovat dostatek P2P pro Q2 a zároveň si dopřát vlastní zvědavost do oblasti organické chemie a zároveň si zajistit cenné dovednosti.

Právě jsem to dostal od zdroje z druhé strany rybníka. Přečetl jsem mnoho článků a fór týkajících se BMK>P2P a rád bych požádal o pomoc s CAS# 718-08-1.

Snažím se potvrdit užitečnost tohoto produktu před mým šukáním s ním.
Objednal jsem si BMK Glycidate "práškovou verzi", nicméně mé znalosti jsou omezené, zatímco pokračuji v prohlubování svých znalostí organické chemie. Dejte mi prosím vědět, pokud budou k dispozici nějaké další informace.

Podrobnosti o produktu / specifikace:

Výrobek: Ethyl 3-oxo-4-fenylbutanoát

ČÍSLO CAS: 718-08-1

Poznámky - má vanilkovou barvu a těžko popsatelnou vůni, která však není nepříjemná. Zdá se však, že by mohla být ohromující, pokud by člověk vstoupil do "oblaku" prášku. Sloučenina je kyselá.

Otázky:

1. Je něco, na co bych měl být v souvislosti s tímto výrobkem upozorněn? Sds, která byla velmi neúplná.

2. Je tato sloučenina to, co je potřeba pro převod na P2P? Pokud ano, mohl by mě prosím někdo odkázat na potřebnou metodu?

Mé cíle jsou jednoduché. Jsem začínající chemik, který je vázán a odhodlán se učit. Připravoval jsem se po větší část roku shromažďováním všech činidel, skleněného nádobí atd. a úspěšně jsem praktikoval různé syntézy díky kolektivním fórům / informacím, které mi poskytli lidé s mnohem většími znalostmi, než jaké doufám, že jednou budu mít.

Mým cílem je syntetizovat dostatek P2P pro Q2, dopřát si vlastní zvědavost do oblasti organické chemie a zároveň přidat užitečnou sadu dovedností do svého portfolia.

Předem vám děkuji.
 

Attachments

  • veY4DtbTQh.jpg
    9.1 MB · Views: 482
  • QZNxG02wOH.jpg
    8.5 MB · Views: 458
  • 6P5J7zp2AD.jpg
    7.7 MB · Views: 481
  • FDxEpuzrON.jpg
    7.9 MB · Views: 451

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Podle čísla CAS máte kapalinu, na fotografii suchou látku. Bylo by skvělé přesně vědět, o jakou látku se jedná.

V případě glycidů se jedná o hydrolýzu v kyselině na p2p (známý také jako BMK nebo fenylaceton).
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Přesně to je můj problém. Případ jsem našel přímo u prodejce, který ho poskytl, a přišlo mi také divné, že jsem dostal prášek, když CAS uvádí kapalinu. Nicméně jsem proběhla cca 300 gramů a všechny vyšly s květinovou vůní a sytě žlutooranžovou tekutinou po hydrolyzaci. Po několikerém promytí solným roztokem, aby se pH dostalo na neutrální hodnotu, zřejmě zesvětlají. Mám pocit, že P2P je můj konečný produkt, ale přísahám, že není tak těžké mi prostě dát to, co jsem si objednal, a vždycky si předtím udělám domácí úkol. Jen se snažím pochopit, proč je to těžké. Dokonce jsem požádal o práškový bmk-glycidát s uvedením CAS# před objednáním. Tak uvidíme.
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Jen aktualizace současného stavu pro všechny, kteří jsou zvědaví. Hovno, které mám, skutečně vyrábí P2P. Konverzi glycidátových solí na fenylaceton jsem teď spustil několikrát se stejnými výsledky. Postupoval jsem podle metody G. Pattona.

Dnes zveřejním fotky svého postupu, abych ukázal všem, kteří mají zájem.
 
View previous replies…

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
21
Reaction score
13
Points
3
Ahoj stim2023, byl tvůj výtěžek shodný s výtěžkem v metodě G. Pattona? Také jste při syntéze zaznamenali nějaké problémy nebo neočekávané výsledky?
 

Heisenblack

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
21
Reaction score
13
Points
3
Gratuluji k úspěšné syntéze, těším se na vaše fotky
 
Top