• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Event Buy Etiketa: V případě, že se jedná o chemickou látku, je třeba ji upravit. Co můžete očekávat . Co se očekává .

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Na tomto místě si povězme o přiměřených očekáváních kupujícího a prodávajícího v USA. Každá kultura má své vlastní teorie o tom, jaká je správná etiketa, a do této rovnice významně vstupuje i kulturní ekonomie. Není možné, abyste ten balíček z deštného pralesa dostali za 4 dny. Jde o to, abychom to tady prostě prodiskutovali a utvořili si pevný názor na to, co je přijatelné. Já prostě napíšu svůj postoj a vy ho můžete rozebrat nebo navrhnout jinou cestu k podobnému výsledku nebo se vyjádřit k úplně jinému aspektu etikety, oborových standardů, osvědčených postupů. NESMÍ se jednat o konkrétní fyzické praktiky, jako je balení pošty nebo skryté balení.

Pokud není projednáno a dohodnuto jinak (,mělo by to být na eskontním lístku, pokud chcete, aby to bylo závazné), neměl by prodávající přijímat nový obchod na produkt, který nemá fyzicky pod kontrolou. Tohle je opravdu jedna ze situací, kdy se nebojím o váš obchod, ale když včas nedokončíte prodej a my zjistíme, že prodáváte zboží, které ještě nemáte. Budu vás sankcionovat. Teď nemám žádnou moc, abych vám skutečně něco UDĚLAL, takže vás nejspíš nazvu kreténem.

Prodejce nemá žádnou povinnost vám odpovídat. Pokud se vám nedostává odpovědi, doporučuji mávat penězi tam, kde je vidí. Klikněte na tlačítko koupit. Napište smlouvu o úschově
Tito lidé tu nejsou od toho, aby školili svou konkurenci nebo vás ujišťovali, že drogy jsou dobré pravé nebo cokoli jiného. Pokud obchod nepřijmou, jděte dál. Mohou být zavaleni, mimo město, mít rodinnou pohotovost, cokoli. Není naší věcí se na to ptát. Devět desetin lidí nedělá věci jen proto, aby se chovali jako kreténi k cizím lidem. Obvykle se na cizího člověka ani nehledělo, ať už se stalo cokoli.

Sledovací číslo není povinné, stejnějako oznámení o odeslání. Pokud obchod přijali a vy jste zaplatili escrowbot, co se může stát dál, je úplně jedno. Prodejci nedostanou ani korunu za to, že vám oznámí, že váš balíček byl odeslán. Je to zdvořilé, ale není to povinné, z toho sledovacího čísla se dají vyčíst citlivé informace. Vy ani já bychom tyto informace získat nemohli, ale osoba " s pravomocí" ano.

Počítejte s tím, že balíček obdržíte až za 7 dní. Málokdy to trvá tak dlouho, ale stává se to a vše bylo v naprostém pořádku. Pokud 7. den ( což je 5 pracovních dnů, ať se na to díváte jakkoli, bez započítání svátků) nic nedostanete, napište prodejci a požádejte ho, aby buď zkontroloval sledování, nebo vám sdělil sledovací číslo. Prodávající si může vybrat. Pokud se stížnost vystupňuje až do bodu, kdy bude prodejce povinen prozradit sledovací číslo zaměstnanci tohoto webu pro účely arbitráže.

Pokud jste výrobek obdrželi, neprodleně jej zkontrolujte a dokončete obchod. Pokud nečekáte na testovací proužek ve schránce nebo laboratorní analýzu, je 24 hodin maximální přiměřená doba. Pokud neplánujete obchod dokončit do 24 hodin, pozvěte admina na eskontní obchod a vysvětlete proč. Pokud budete shledáni vinnými z toho, že jste se na to vykašlali, kašlali jste na to nebo jste se vykašlali na prodávajícího, který vyšel vstříc, nazvu vás malým hajzlíkem. Mohl bys být nejvíc cool kluk v bloku, kdybys otevřel tu poštu, podíval se na zboží, ochutnal ho, možná cokoliv, a hned ten obchod dokončil.

To je začátek. Budeme se řídit americkým systémem, electoral college, kde se imwill podívá na lidové hlasování a udělám si, co budu chtít. 😆 Dělám si legraci, že je to lidové hlasování s anketou diskuzí a výsledky se zobrazí bez hlasování. Všechno je v pořádku. Jakákoli otázka, která je považována za hodnou a podpořena, může jít do hlasování.

PROTIP
Nejsem tu od toho, abych vám říkal, co máte dělat. Snažím se vám pomoci! Nenapadá mě žádný důvod, proč si nechat balení, ve kterém léky přišly. Vyfoťte si ho, jestli musíte, ale ten obal je důkazem, který prokazuje, že jste mezistátní obchod s drogami provozoval, a to s využitím veřejné služby. To jsou dva federální trestné činy a vy jste se na tom s prodejcem domluvili. Každý z nich je mnohem závažnější než obchodování s drogami. Otevřete balíček, vyjměte jeho obsah a spalte ho v kovovém kbelíku uprostřed místnosti. Ten balíček je ďábel. Bez něj se možná jednoho dne podíváte jen na vnější stranu vězeňské cely.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Něco možná trochu užitečného je "číst příspěvky prodejců." V mém případě se snažím udržovat aktuální informace, například zda mám v současné době skladem, nebo ne, a pokud jsou k dispozici vzorky, bude jasně napsáno, že jsou k dispozici rezidentům nebo členům, kteří jsou tu o něco déle než "dnes se připojil", a pokud je napsáno US only, pak to znamená pouze USA.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Nemyslím si, že dobrý zákaznický servis ze strany prodejce je špatná věc. Nikdo jim nemusí posílat opakované zprávy, ale pokud máte dotaz, měli byste mít možnost se zeptat.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Že PROTIP je příliš reálný... A @prophet mluví pravdu, čtením příspěvků a profilů prodejců se dá ušetřit spousta času, mnohem méně nesmyslného přehazování si názorů. Když jsem začínal nakupovat věci online, vzpomínám si, že jsem se hodně omlouval za zbytečné zprávy.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Uskutečnil jsem několik transakcí s důvěryhodným prodejcem zde, hensayd objednávku obdržel. A v další zprávě se píše, že sledování říká, že byla doručena, můžete to zkontrolovat ? Na to, abyste si něco koupili, není potřeba 5 paragrafů. Opravdu to trvá 0. Tím, že se týden potíte, si šanci nezlepšíte. Pokud chcete utajení, ptejte se na utajení, nakupujte u zkušených prodejců, ptejte se na balení. Tohle není hraní, to je vaše svoboda.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Slyšel jsem to od právníka, je to otřepané, ale nedá mi to nemyslet: "drogy v poště - zahráváte si s ohněm" zacházejte s tím jako s takovým
 
Top