Evropští dodavatelé laboratorního vybavení

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý den,

začínám šílet, když se snažím najít nějakého evropského dodavatele technického laboratorního vybavení, všichni jsou v Číně a já si tam toto vybavení z mnoha důvodů raději neobjednávám.
Hledám velký plášťový reaktor a velký rotační vakuový destilátor, je na to nějaký dodavatel v Evropě?

Díky.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Dobrý den - jsem dodavatelem laboratorního vybavení a mohl bych vám pomoci. Jsem zde důvěryhodným prodejcem. Mám také spoustu chemikálií, které mohu poskytnout.

S pozdravem
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
BB Forum navrhuje úschovu jako garanta obchodu. Pokud potřebujete jistotu dohody, napište mně nebo dalším odborníkům.
 
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
sklep-chemland
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Pošlete mi DM a já vám dám kontakty na čínského dodavatele se skladem v EU, takže nemusíte platit clo ani vysoké náklady na dopravu
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Nemáte náhodou k dispozici pmk v Evropě?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Jsem ohromen jejich cenami!

Je možné tam objednat e-mailem s osobním vyzvednutím, abychom se vyhnuli způsobům platby z internetového obchodu?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Nejsem si jistý, zda jsou vyzvednutí, ale jsou legální.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Dope, zatím nemám anonymní bankovní účet, takže nemohu nikde objednat bez možnosti vyzvednutí a platby v hotovosti.

Dneska jsem nakoupil dárkové karty AMZ za 3k lol a 2k se teď na AMZ nedají použít, protože produkty nejsou dostupné jako dárky fml
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8

Chcete se o ně podělit? Dříve jsem dělal jen malé množství a teď, když chci vystudovat, se trochu ztrácím v cenách a prodejcích.

@topic
Amazon je v Evropě, sklo se dá sehnat i tam teď. Čína má myslím nejlevnější sklo, pokud chceš evropské sklo, tak si raději opepři prdel, měj legitimní důvod, nebo se přihlas na hodiny chemie na místní univerzitě, ať máš krycí historku.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Dobrý den . nyní jsem v procesu objednávání vybavení. plášťový reaktor, 10l rotovap, chladicí ohřívací zařízení, ohřívač, vakuová pumpa. Google beirtam dvouplášťový reaktor okamžitě vyhodí výroba psychoaktivních látek hlavní použití. Evropa objednávka. na normální slušnou firmu (nemám s tím nic společného, pomáhá mi kamarád). Hmotnost nákladu pro přepravu bude 480 kg. obsah balení: laboratorní technické pomůcky jednoduše. Usilovně přemýšlím, není to dobré? třeba má někdo nějaké bezpečné řešení? Jen jsem se tady na fóru dočetl, že existují i evropští dodavatelé, ne jak velký je cenový rozdíl
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Dobrý den, tuco, mohu si objednat u některého z velkých dodavatelů chemikálií:
Simax
Duran
katalogová cena + můj poplatek (5-20 % v závislosti na dodavateli a zboží) + poštovné
dodací lhůta cca měsíc
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Mám maminku ve velké chemické firmě, takže vybavení a chemikálie jsou téměř ukradené ze skladu. :D :D
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Potřebujete to ještě ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Byl opraven již dávno, ale není špatné mít informace o tom, co máte.
Díky.
 
Top