Eutylon

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Rád bych se zeptal, zda mi zdejší velký chemik může říct, z jaké chemie se Eutylon vyrábí a jaké jsou konkrétní kroky syntézy, protože se chci dozvědět Xi
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Rozpuštěním 3,4-methylendioxybutyrofenonu v dichlormethanu na brom vzniká 3′,4′-methylendioxy-2-bromobutyrofenon. Tento produkt byl poté rozpuštěn v dichlormethanu a přidán k vodnému roztoku ethylaminu. Poté byla přidána HCl. Vodná vrstva byla odstraněna a pomocí hydrogenuhličitanu sodného byla upravena na alkalickou. Pro extrakci aminového etheru byl použit ether. K získání eutylonu byla přidána kapka roztoku etheru a HCl.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den, nejváženější chemiku, podle vašeho protokolu 3′,4′-methylenedioxy-2-bromobutyrofenon jsem nemohl najít přesně CAS Můžete mi říct a sdělit mi podrobné kroky syntézy Použití surovin Obsah vodného roztoku ethylaminu Řízení teploty syntézy Řízení času Budu postupovat podle vašeho protokolu pro syntézu a zveřejním ho zde Děkuji moc Jste velmi vážená osoba.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Proč jste si pro syntézu vybrali právě tuto látku? Psychoaktivní vlastnosti jsou mnohem horší než u methylonu a hlavní prekurzor bude stát mnohem více.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Vážený chemiku, jsem poctěn, že mi můžete odpovědět, chci se naučit Xi Eutylone, protože tato látka může dočasně zabránit právním rizikům v mé oblasti a je populárnější, takže mi prosím řekněte podrobné kroky syntézy a CAS prekurzoru, budu čekat na vaši odpověď a vaše podrobná odpověď mi velmi pomůže.
 

hello999

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Vážený chemiku, jsem poctěn, že mi můžete odpovědět, chci se naučit Xi Eutylone, protože tato látka může dočasně zabránit právním rizikům v mé oblasti a je populárnější, takže mi prosím řekněte podrobné kroky syntézy a CAS prekurzoru, budu čekat na vaši odpověď a vaše podrobná odpověď mi velmi pomůže.
 

gtm17

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Potřebuji legálního prodejce eutylonu, může mě někdo nasměrovat správným směrem?
 

newlab

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, stále hledáte dodavatele Eutylonu?
 
Top