Question Vše, co jsem se v těchto dnech dozvěděl o metamfetaminu (opravte mě, pokud jsem to pochopil špatně, stále se učím)

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Zředěná kyselina chlorovodíková-> Tuto látku lze zakoupit v obchodě se železářským zbožím. Prodává se jako čistič bloků a chodníků. Říká se jí kyselina mořská.

Hydroxid sodný-> Ten už pravděpodobně máte. Na většině míst se mu říká "soda" žíravina" nebo bělidlo; je to čistič dřezů a odtoků.

Etyléter-> Pravděpodobně si ho budete muset vyrobit. Nebojte se, je to měkký. Stačí zajít do místního obchodu s potravinami nebo do obchodu s autodíly a vzít si plechovku té "startovací kapaliny", která je ve spreji. Používá se pro studený start benzinových motorů.


Nosní inhalátor "VICK"-> Žádný jiný nebude fungovat, dokud o tom budu vědět. Jsou v každé lékárně nebo v obchodě s potravinami atd. Budete jich potřebovat asi 12, ale nekupujte jich takový tucet, ledaže by byla zima, abyste mohli říct, že je to pro vaši ošetřovnu, která se zásobuje pro pacienty. Jinak kupujte pokud možno po dvou najednou. Zavolejte si přítele, aby vám pomohl. Lékárníci v lékárně většinou budou vědět, o co jde, pokud kupujete velké množství.



Seznam vybavení zveřejním později, opravte mi případné chyby v tomto příspěvku, prosím, hodně se od vás učím, fórum se mi líbilo, @Berlin777 mi hodně pomohl, přivítal mě, cítila jsem se tu dobře
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Je vaším hlavním cílem získat většinu chemických látek OTC (OTC = Over The Coutner)? Pokud ne, můžete tyto chemikálie nakupovat přímo od dodavatele a ušetřit čas :)

. Přeji příjemné učení a vítejte na fóru!
 

Gusfring666

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
38
Reaction score
262
Points
53
Bylo by tedy pro mě lepší nakupovat přímo od dodavatele?

Děkuji, fórum se mi opravdu líbí
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vždy je nejlepší :) V dnešní době si můžete koupit ještě skrytějšího dodavatele než OTC, a to prostřednictvím darknetu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Záleží na prodejcích, ale toto fórum je jedním z nejlepších míst pro rychlé vyhledání chemických látek. Obecně byste měli nakupovat pouze pomocí systému úschovy, který fórum nabízí :)
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Některé země, například země Jižní Ameriky, mají ještě přísnější předpisy než USA a EU.

Tím se pořizování chemikálií nákupem stává opravdu drahým a potenciálně nebezpečným, takže obecně platí, že volně prodejné chemikálie jsou tou správnou cestou.

Chválím OP za to, že se ve svém pátrání po OTC produktech jako náhradě za skutečné chemikálie dostal tak daleko.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Jsem rád, že jsem mohl někomu pomoci, protože jsem byl ve stejné situaci a ani jsem nevěděl, kde začít, protože informací k analýze je pro úplného nováčka příliš mnoho, pravděpodobně jsem byl i osinou v zadku pro některé uživatele, kteří se ptali na hromadu otázek😅
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Etylacetát je k dispozici v železářství jako náhražka ředidla barev. Čistič odtoku kyseliny sírové je v železářství k dostání v 95% čistotě. Vm&p naptha je univerzální nepolární rozpouštědlo. Čistý(ý) aceton je k dostání v podstatě kdekoli jako odlakovač na nehty. Chlorovaný čistič karburátorů je dcm, methylenchlorid. Asi 75 %. Startovací kapalina do motoru má často ethylether a nebo hexadecimál nebo hexadecimál. Epsomská sůl je po přípravě dobrým vysušovacím prostředkem. 91% isopropylalkohol lze solit kuchyňskou solí na téměř bezvodé podmínky. 🤔 Pyrexové formy na koláče jsou za 3 dolary a dobře se v nich pracuje s koláči a také s rekrystalizacemi.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Startovací kapalina do motoru obsahuje diethylether a hexan nebo heptan. Existují videa o tom, jak vyrobit diethylether z ethanolu. Devil Springs a Everclear mají vysoký podíl etanolu. Na internetu by mohl být k dispozici laboratorní ethanol. Dibutylether by mohl být použit pro Grignardovu reakci ethylmagnesium chloridu s acetonitrilem a rozpracováním kyselinou chlorovodíkovou na P2P (fenyl-2-propanon).
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Předpokládám, že benzylmagnesiumchlorid a acetonitril, nebo vám chybí aromatický kruh. I když pokud se vám to podaří, řekněte mi jak, já vám pak řeknu, jak vyrobit amfetamin z meziproduktu přímo, aniž byste museli procházet P2P ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Pozdě upravovat, právě jsem si všiml, že jste to už opravili.

THF co je PVC v cementu/lepidle se běžně používá v Grignardech jako rozpouštědlo, díky za upozornění na di-N-butylether, to je pro mě novinka a zdá se dost snadné na přípravu, velmi užitečné, předpokládám, že znám hromadu reakcí, které prostě probíhají lépe v etherech, jako je Al/Hg.

Ultrazvuk a přidaný krystal jodu pomohou víc než všechno sušení a vyloučení vzduchu na světě, když se chystá Grignard.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Je skvělé, když můžete získat čisté chemické látky určené pro neškodné použití. A když je můžete získat na místě za hotové. Hydroxidu sodnému se říká louh a je to odkapávací ckeaner. Žíravý popel z hrnce je hydroxid draselný a je velmi velmi podobný, ale není tak snadné ho sehnat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@Gusfring666 Na internetu se dá snadno najít, jen pro ni není mnoho běžných použití. Stabilizátor, který zabrání vyblednutí triček s barvou na tye-dye, je jediné, co mě z hlavy napadá. Nenapadá mě moc důvodů, proč ho používat, pokud zrovna nepotřebujete draslík kovu označeného vás, protože jsem odpověděl do špatné kolonky
 
Top