Question Zkušenosti s venkovním pěstováním plevelů

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Jsou nějaké tipy pro venkovní pěstování plevele, jak minimalizovat šanci, že budu přistižen, jen vím, je těžké dokázat, že jsem osobou, která rostliny vysévá.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Pokud máte vlastní soukromý majetek v zemi, pak máte méně starostí. Pokud ne, najděte si dobré místo, které je na samotě, takže je tam velmi malý provoz mimo zemědělce nebo možná myslivce, což znamená, že jediné kamery, o které se musíte starat, jsou kamery na pozemku nebo kamery pro zvěř. Prohledejte své místo po celém okraji pozemku a najděte dobré místo a nastavte několik vlastních skrytých kamer. Najděte potok nebo říčku a sledujte je, protože chcete být docela blízko zdroje vody, abyste nemuseli nosit džbány, když je budete potřebovat napojit. Schovejte si někde venku malý kbelík. Výběr správného kmene pro vaši oblast je nutností a můžete pěstovat přímo v zemi nebo pomocí kbelíků, které vám dávají možnost je v případě potřeby přemístit. Každopádně je velmi důležitá půda, kterou používáte, takže se podívejte, jakou půdu tam mají, nebo si přineste vlastní, kterou použijete. Nechal bych si malou krabičku, kterou můžete schovat, nebo ji zakopat poblíž a dát tam všechny živiny, nebo jiné zásoby, které můžete potřebovat, abyste nenosili věci do lesa, když jdete, protože by bylo dobré kontrolovat věci tak často, jak můžete a je vám to příjemné. Nedělejte si stezku, nedělejte si parkoviště a vždy vycházejte jinou cestou, abyste nezanechali jasné označení, kam jdete, aby lidé nesledovali vaši stopu a nezakopli o vaši úrodu. A hlavně nikomu neříkejte, kde jsou a že je vůbec máte, pokud vám samozřejmě nepomáhají s vaším projektem.
 

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Děkuji za tipy, které jsem vydoloval pro kamery, ale nejsou nejdůležitější. ještě jednou thx bro
 
Last edited:

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
(y) Kdysi jsem to dělal venku, teď už to dělám jenom uvnitř. V té době nebyly kamery na stezkách problémem, ale tam, kde žiji na venkově, jsou teď všude, aby se dohlíželo na narušitele a na lov. Pěstování je asi nejpříjemnější věc, kterou jsem kdy dělal.
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Myslím, že je jednodušší používat tematické stránky, tam najdete všechny informace, které byste mohli potřebovat
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Je pravda, že v dnešní době existuje spousta dobrých průvodců pěstováním sestavených zkušenými pěstiteli.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Když mi bylo osmnáct, potkal jsem jednu dívku, jejíž rodiče měli za stodolou dvacet rostlin dlouhých dvacet metrů, které byly každé dva metry přichyceny k zemi. Vlastnil je majitel domu a oni tam bydleli zadarmo, jen aby je hlídali. Bylo to všechno super funky shit (to bylo v 90. letech), chodil jsem tam a nikdy jsem neodešel. Celých deset let.
 
Top