Telefon a SIM karta navíc?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Mám starý telefon, ve kterém je ještě sim karta, myslím, že je to micro.

Zajímalo by mě, jestli někdo neví o nějakých návodech nebo stránkách s návrhy, jak ho mohu použít?

Předpokládám, že druhé číslo by bylo velmi cenné mít, ale nemám tušení, jak postupovat, aby se mi to podařilo, a..
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jednalo se o telefon, který již byl vázán na vaše jméno prostřednictvím mobilního operátora? IDK určitě, ale myslím, že by to mohlo být riskantní jako vypalovačka.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Jednalo se vlastně o pracovní telefon, který nebyl nikdy vrácen... Jediné informace o něm kdy byly od někoho z minulého zaměstnání domů. Je to bohužel také iphone, činí to tento rozhovor zastaralým?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Pokud to unavuje někoho jiného, je to dobře. Nevím o Applu dost na to, abych vám řekl, jestli je to riziko jen kvůli tomu. Předpokládal bych, že vás bude stále sledovat a zaznamenávat vaše údaje. Na mém místě bych to prodal a koupil si sledovací telefon pro podnikání.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Baterie se stejně začíná nafoukávat lol. Kde nakupujete tento typ vybavení @miner21? Mám nějaké btc a už mě nebaví se nechat podvádět..haha.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Takže jen trac telefon z walmartu s hotovostí. Pak už stačí jen dokoupit také minuty. Jen nepoužívejte kartu, na kterou je vázána vaše identita. Nevím, kde se dá sehnat vypalovačka s btc, ale určitě existuje nějaký obchod, který by ti dal možnost použít btc. Kdysi existovala aplikace zvaná peněženka, která ti umožňovala nakupovat věci z Amazonu tak, že za tebe nákup provedla jiná osoba, která chtěla krypto. Nevím, jestli existuje nějaká alternativa.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Platba v hotovosti je nejlepší způsob. Stačí si koupit telefon google pixel a spustit na něm graphene os, telefon s vypalovačkou může být nebezpečný. A LITERÁRNĚ VŮBEC NEMYSLET NA POUŽÍVÁNÍ TĚCHTO TELEFONŮ A TÉTO SIM (ios je na tyhle věci doslova na hovno). Udělej si laskavost a přečti si bibli DNM nebo se začni hrabat v opsec sekci dreadu.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Snažil jsem se najít funkční odkaz na bibli DN a bibli dodavatele na dread, ale žádný z nich nebyl funkční, když jsem to kontroloval. Máte nějaký odkaz?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ano, prosím, chtěl bych je stáhnout! Docela jsem ráda, že nemůžu používat iphone, už jsem se jich nabažila.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mějte strpení. Snažím se najít funkční odkaz. Až ho najdu, pokusím se vložit příspěvek.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 @KurtV989 kdysi dávno jsem našel funkční odkaz, ale teď jsem ho ztratil, možná by ho mohl mít pigmalion, zkus se ho zeptat na dreadu
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Právě jsem viděl, že to hledají i další lidé v příspěvku na Redditu lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Budu se v tom šťourat. Má to vlastní sub na dread, ale odkaz je nefunkční
 
Top