Objasnění teorie extrakce...?

BathtubChemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Použil jsem vyhledávač na více platformách a nemohu najít jednoznačnou odpověď, takže prosím, pokud existuje zdroj, na který by mě někdo mohl nasměrovat, budu vděčný. Pokud ne, tak tady to je

Dobře, první otázka: je DCM přijatelné rozpouštědlo pro meth freebase? Protože mám DCM laboratorní kvality a toluen z železářství a pokud se mohu vyhnout tomu, abych musel dvakrát destilovat galon toluenu, rád bych to udělal.

Další: Při provádění vodných promývaček na organické vrstvě jsem si všiml, že moje promývací voda udělá dvě věci.
A) pH promývací vody začíná na vysoké hodnotě (pH 13+), ale s každým dalším promýváním klesá.
B) moje prací voda začne být cítit po pervitinu FB.

Teď jsem někde četl, že Fb PŘEJDE do vodní vrstvy, pokud vaše pH klesne příliš nízko, ale jak tomu zabráním? Pokud přidám NaOH, skončím s třetí tenkou vrstvou na rozhraní, která se obtížně odděluje.

Prosím, nevíte někdo? Jako bych byla podělaná pětiletá holka?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Používám DCM pro extrakci meth fb a jsem s ním spokojen o PH nad 7 se nemusíte tolik starat, pokud to půjde do vody, stejně to neuděláte extrahujete vodní vrstvu pro zbývající fb, ale nejde o problém PH.
Vrstva fb se zcela oddělí při ph 12-13, i když předtím nějakou vidíte.
 

BathtubChemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobře, takže se ujistím, že vám rozumím: když promývám DCM (obsahující fb) s dH2O, báze NEPŘEJDE do promývací vody? Dokonce i když je testovací hodnota promývací vody v rozmezí 9-10? (Ani já se nechci hádat, jen mi někdy trvá několik kol, než si osvojím něco, co je v rozporu s mým předchozím chápáním).
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jediná věc je, že DCM a voda mají pomalou separaci o nepolárních vlastnostech DCM.
 
Top