Pocit porážky

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Před 5 lety jsem třepal a pekl v lahvích Gatorade. Používal jsem 24hodinovou úvahu, že 2,4 g pseudo s celkovou hmotností tablet 3,7 g je nejlepší způsob, jak jít. Předtím jsem nedělal extrakce, ale prostě jsem to rozemlel v mixéru přes něj a Gatorade, sportovní láhev s malým otočným víčkem na odvzdušnění, vm&p naptha a asi panáka plného NaOH a NH4NO3. A 2 baterie.

Fungovalo to jako kouzlo. Teď nefunguje vůbec. Od té doby jsem to musel zkusit 10krát, ani jednou se to nepovedlo. Nezdá se mi, že by něco změnili.. Používal jsem Sudafed 24 h prášky.. ale zajímalo by mě, jaké jsou nejlepší prášky v kontinentálním USA pro extrakci. Některé mají pse sulfát a jiné Hcl. je sulfát to samé jako pse freebase? Jaký je rozdíl mezi sulfátem a Hcl?

Omlouvám se za tolik otázek v jednom příspěvku
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Aha, také jsem vyzkoušel jak plynování s Hcl a solí, tak s H2SO4 + HCl (vodná),.
A dokonce i promývání vodou s následnou titrací kyselinou hcl.
 

Rollin88

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Neradi vám to kazíme, ale vypadá to, že velké farmaceutické firmy vyřešily problém SnB jednou provždy. Představili supergak, který reakci vygumuje, i když jste pilulky očistili na krystalky podobné jehle.

Co to znamená?
Jednoduše řečeno - , nikdy nebudete úspěšní při SnB s pilulkami určenými pro americký trh, ty dny jsou pryč.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Není rozdíl mezi PSE sulfátem nebo hydrochloridem
Násobením roztoku NaoH na zrno se uvolní volná báze pse
Přidejte nepolární rozpouštědlo k jeho extrakci
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
O jakém supergaku mluvíte? A můžete místo Sudafedu použít bronkaid?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ne, to není správné. Nechte se nakrmit Walem. Není v něm nic jiného než tvých 60 mg a celulózový škrob. Rx na 24 hodin tě zabije a to je příliš mnoho lithia dvakrát tolik, než je rozumné množství. Sklenička křišťálového louhu? To je podle mě příliš mnoho.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
To mi zní jako plán!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Přikládám PDF soubor, který jsem našel v jedné uličce asi před 10 lety a který vám rozumným způsobem poradí, jak SnB
 

Attachments

  • oaPlrYbnNZ.pdf
    121.8 KB · Views: 262
Top