Testovací soupravy na fentanyl

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Rád bych sestavil levné testovací sady, které budu nabízet za cenu všech DNM. Může mi s tím někdo pomoci? Buď je mohu zakoupit, nebo pokud se naučím tek, vyrobím si je sám. Musíme bojovat proti této rakovině! Tohle svinstvo už se vymklo kontrole!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/heroin-assessment-protocol.419/
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Proč si raději nekoupíte prekurzory a nevyrobíte si vlastní drogu, o které budete vědět, co v ní je, a bude levnější.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Neužívám ani nechci užívat opiáty. Kvůli skryté přísadě jsem přišel o mnoho přátel a rodinných příslušníků a chci pomoci informovat uživatele. Nemám problém s fentem ani s žádnou jinou drogou, ale mám problém s tím, když není jako taková označena a lidé se stále zabíjejí.

Také nejsem chemik. V průběhu let jsem pracoval s několika lékárníky a je to jako hnát kočky do stáda!
V tuto chvíli jsem spokojený, že výrobky jen kupuji a soustředím se na marketing.
I kdybych věnoval čas čtení návodů a výrobě toho, co potřebuji, je tu otázka času a já mohu nosit jen tolik klobouků.
Dokážu prodat cokoliv, ale chce to soustředění a čas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ahoj člověče, je mi líto tvé ztráty. Doporučuji vám používat činidla Marquis a Mecke. Vytvořil jsem téma s návody k syntézám, Syntéza materiálů pro testování PAS. Také si můžete koupit testovací proužky v různých obchodech. Viděl jsem jich spoustu.
WF8VKGl1N9
 
Last edited by a moderator:

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Kick ass! Díky!
Chápu správně, že testovací proužek je při testování účinnější, když je v něm přimíchán fent?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Když se míchá v ne kolik ano.
 
Top