Fentanyl vs morfin

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Zajímalo by mě, jestli mi fentanyl usp může udělat dobře, je to 200mcg tableta, jestli to něco udělá, nebo potřebuju větší množství a jestli to mám užívat orálně, nebo to jen rozpustit a aplikovat?


Na druhou stranu mám také 10mg morfinu v tabletě, prosím, řekněte mi, mám ho brát přes injekční stříkačku nebo orálně?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ať už s fentanylem děláte cokoli - nedělejte to sami, lepší je nedělat s ním vůbec nic. Pokud jde o fentanyl, riziko předávkování je velmi vysoké. Takže bych nespekuloval o dostatečnosti dávky pro požadovaný účinek.
Průměrná dávka je 25-50 mcg. 200mcg může být hodně. Záleží na hmotnosti člověka. LD50 je 3 mcg/kg.
Nezapomeňte také mít po ruce naloxon.

Morfinové tablety by se měly užívat perorálně. Mějte poblíž naloxon.
 
Last edited by a moderator:

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Záleží na zkušenostech s opioidy v mnoha ohledech. Jsem toho názoru, že pilulky jsou vyrobeny tak, aby se užívaly perorálně. Včetně sublingválních.

U fentanylu se průměrná dávka pohybuje v rozmezí 25-50 mcg. Pak jsou silné dávky. To platí i pro užívání sublinguální. Obecně je fentanyl velmi účinná látka, nedoporučuji užívat 200 mcg najednou.

Pokud jde o morfin, jeho průměrná dávka se pohybuje kolem 15 mg perorálně. Není třeba se obtěžovat s injekční stříkačkou.
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Co když rozdrtím 10mg tabletu morfinu a šňupnu ji, bude to problém?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Zkuste ODSMT. slyšel jsem velmi dobré věci a dávkování je v mgs ne mcgs, takže je mnohem bezpečnější. zůstaňte v bezpečí člověče.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Neměly by se vyskytnout žádné problémy. Ale morfinové pilulky mají vždy obal, je žádoucí ho odstranit.
 

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
moje první zkušenost s fentanylem, objednala jsem si 100mcg/2ml fentanylu z online lékárny v naší zemi není potřeba předpis na objednání online léků bez ohledu na to, jaké léky jsou thry. tak jsem si protlačila celých 100mcg přes iv linku velmi pomalu, nezfetovalo mě to, jaké zklamání!!! jen se mi točila hlava. už jsem to nikdy nezkusila. z mého pohledu 200mcg není problém, pokud tlačíte stříkačku velmi pomalu.

Mám ale problém.
Vyvolávají heroin a fentanyl stejný pocit sjetí? a jak se ten pocit sjetí projevuje?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Heroin vyvolává mnohem mnohem větší euforii než fent. Fent je dobrý pouze tehdy, když je vám špatně a vy nepotřebujete být nemocní, a tak lidé umírají. Vůbec nedoporučuji fentanyl užívat, pokud si zrovna nenasazujete náplast. Pokud máte v úmyslu intravenózně užívat farmaceutické opiáty a nepotřebujete skript, stačí si objednat morfin nebo oxy.

Každopádně čistý pěkný č. 4 bude na opiátech vždy králem.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
MS Contin 30 mg je přípravek, kterým jsem před mnoha měsíci začal svou dlouhou cestu za opiáty. Jako úplný začátečník byste měli být schopni si bez problémů šňupnout takové množství - určitě se budete cítit dobře, lehce viditelně, ale ne těžce omámeni - morfin prostě nemá takovou sílu, ať si vezmete kolik chcete. Neříkám, že se morfinem nemůžete předávkovat, ale musíte se opravdu snažit. Na druhou stranu fentanyl shazuje lidi jako mouchy, jak nováčky, tak experty. Fentanyl bych vůbec nezačínal užívat, zejména ne intravenózně, pokud to není poslední možnost a nevíte sakra dobře, do čeho jdete, je opravdu PŘÍLIŠ SNADNÉ to posrat, buď sebe, nebo svého dodavatele (například opuštění hotspotu), a pokud jste sami a překročili jste ten bod, odkud není návratu, je to konec. Začněte s menším množstvím, vždycky si můžete vzít víc. Pokud máte přístup k morfinu, zůstal bych jen u něj. Kéž bych nějaký měl :B ...
 
Top