Fentanyl vs. zenes?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Zajímalo by mě, jaký by na to mohli mít lidé názor. Jde mi o fenafnyl a příbuzné sloučeniny a celou rodinu zenů.

Obě jsou vysoce účinné, ale jaké jsou kvalitativní rozdíly ve zkušenosti s oběma drogami?

Také se zdá, že vysoce účinné syntetické opiáty postrádají tolik euforie jako typický heroin, podle toho, co jsem četl na internetu. Je to pravda?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Se všemi opiáty z rodiny Fentanyl nelze zacházet jako s jedním a tím samým, existují obrovské rozdíly v účinnosti a bezpečnosti. Také euforie, zácpa, nevolnost atd. se značně liší. O zenech nemám ponětí, nikdo je nemá rád, myslím, že je to slepá ulička.

IMHO nejvýhodnějším členem fentanoidů je Car-F, který není příliš krátce působící, poskytuje euforii en par nebo lepší než H a je mnohem mnohem bezpečnější (za předpokladu, že byl řezán profesionálně). Také překonává H, pokud jde o zácpu a nevolnost, přičemž ta je u hardcore feťáků trochu problematická, protože se naučili milovat zvracení stejně jako uživatelé amfetaminu milují pálení v nose.

Původní F je z rekreačního hlediska prostě svinstvo.
 
  • Like
Reactions: vis

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Existuje nějaký jiný analog fentu, který byste doporučili kromě Car F? Příliš silný na to, abych se cítil bezpečně, bez ohledu na přijatá opatření.

Četl jsem, že dobrý je 3methyl fentanyl (pro mé touhy stále příliš silný) a alfa methyl fentanyl.

Jaké analogy fentanylu mají "nohy" alias delší trvání? Zdá se, že fent a podobné drogy trpí nutností neustále redávkovat, což by bylo příjemné nemuset řešit.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Samotný F je svinstvo, podle toho, co mi bylo řečeno, jsou nejlepší CarF a další 4 substituované varianty, ve speciálním ethylester CF (o polovinu účinnější než CF) a 4-methoxymethyl-F (přibližně stejně).

Nechcete nic s delším trváním než CF, což efektivně vychází o něco méně než H. Existují varianty s velmi dlouhým trváním, ale nejsou tak příjemné a hlavně způsobují téměř okamžitou a velmi tvrdou fyzickou závislost. Zdá se, že čím déle jsou receptory nasyceny, tím rychleji a tvrději vzniká závislost.
Lidé, které znám a kteří užívají CF a podobně, to dělají tak, že si dělají střiky do nosu a tento způsob podávání preferují, přestože předtím dlouho používali jehly (kapačky).
 
  • Like
Reactions: vis

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
O zenech jsem toho četl hodně a měly by být velmi stimulující, více než jiné opioidy. Lidé je popisují jako molekulární speedball a lidé říkají, že jsou velmi euforické. O nedostatku euforie jsem se nic nedočetl... Spíš pak, že jsou to nejnávykovější látky na této planetě.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Dobře možné, nemám zkušenosti z první ruky, říkám jen to, co vyvozuji z toho, co říkají lidé, kterým věřím, a ti, kterým nevěřím. A měl jsem dojem, že Zenes po krátké době zanechal lidi nešťastné.
Co ale vím, je, že člověk nemůže dostat všechno v jednom balení, to prostě nefunguje. Kombinace silných stimulantů spolu s opiáty udělá z každého paranoidního kreténa prvního řádu. Už konopí + speed dělá z lidí nesnesitelné. Samozřejmě ne při jednorázovém užití, ale pokud se to dělá častěji, zdá se, že je to nevyhnutelné.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Jste zvědaví, zda si vyzkoušíte " zeny".
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Před několika dny jsem dostal gram Protonitazepynu a musím říct, že jsem z této věci opravdu nadšený.
Mám vysokou toleranci, protože beru 1 000 mg Substitolu (pentahydrátu morfiumsulfátu) denně a tahle věc mě odrovnala... Je to mnohem euforičtější než jakýkoli jiný opioid, který jsem udělal, dlouhotrvající a... Nevím, jestli je stimulující to správné slovo... jak bych to měl říct...? Cítím se jako čistá pohoda a jsem rád, že jsem měl namíchaný jen gram 1:3. Kdybych měla víc, určitě nedám ruce pryč. Myslím, že je to velmi návykové, takže s tím opatrně.
 
Last edited:

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
A znovu opakuji, že mám vysokou toleranci. Tahle věc je zatraceně silná a lidé, kteří nejsou zvyklí na opioidy, by mohli případně zemřít už při nízkých dávkách.
 
  • Like
Reactions: vis

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Měl jsem mít bromazolam/metonitazen/Etonitazepyne směs 1:1:1:30 (mannitol) a byl to nejtvrdší matroš na ulicích od věků, jde to dobře hodit metadon, v podstatě všichni to milovali (okamžité přikývnutí a euforické buze po těle). Jeho mnohem více návykové než fent, dobré myšlení je lidé přestali injekce mohli kouřit bod a být okey.
 
  • Like
Reactions: pvp
Top