Několik základních, ale nejdůležitějších faktů o amfetaminu

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Dobrý den.

Možná někomu zachrání život nebo zdraví, když bude znát tyto poměrně nové skutečnosti pozorované ve vlastní laboratuře.

1. Amfetamin nepůsobí vždy stejně, i když je odebrán z jedné lázně (vaření).
- Vaše tělo se někdy této látky nasytí. Vím, je těžké to přijmout, ale tělo většiny a-oddaných uživatelů se - čas od času - nekontrolovatelným užíváním přeplní. To je důvod, proč na vás někdy porce z jednoho zdroje, sáčku nebo koupele budou působit úplně jinak. Pokud máte problém, že vaše věci prakticky nefungují, i když minule fungovaly - zkuste si dát minimálně 2-3 a nejlépe 4-5 týdnů časovou brzdu od své závislosti na bílém.

- Vypozoroval jsem, že vaše tělo je šťastné, když dostane a-amin jen do té doby, než ho nemá dostatek. Stejně jako ve skutečném životě - nebudete šťastní z toho, že dostanete více něčeho, co už nepotřebujete, i když předtím - vám to plnilo sny. Musíte to opět potřebovat, abyste za to opět byli rádi naplno.

2. Své tělo můžete velmi rychle "omylem" přimět, aby a-amin nenávidělo.
- Nejrychlejší způsob, jak si udělat s a-aminem skutečný problém, je ten, že se ho vaše tělo začne bát. To se vám může stát i po letech oddané a aktivní autodestrukce. Jak z a-aminu udělat neaktivní látku během chvilky? Stačí, když do sebe nasoukáte nebezpečně kontaminovanou sondu. Nejničivější překvapivě není ani přibírání na váze nějakým jedem (15 šálků kávy odpovídajících kofeinu v jednom gramu? To se stává - věřte mi..), ale Z POŽITÍ PŘÍLIŠ KYSELÉHO DRUHU! Váš (v poslední době jistě méně) trávicí vak má schopnost snadno produkovat kyselinu ve formě HCL, takže může snadno nivelovat příliš základní druh, ale když přišlo na nivelování kyseliny - může se to stát v podstatě až později, poté, co se dostane dál. To znamená, že pokud přijmete příliš mnoho příliš kyselé látky, může to vést k prostému spálení žaludku. Pokud to bude příliš vážné - vaše tělo se může rozhodnout, že vám látku, kvůli které se do vás kyselina dostala, zcela zneškodní. Tělo si může myslet - když už mu nebude x chutnat, nebude nám už příliš kyselé dávky přinášet. Znám stroj na takový proces, ale nebudu ho zde sdílet. Lidi, vy jste blázni.

PS
Tento problém můžete mít i s jinými látkami, ale překyselení a-aminu je neuvěřitelně časté hlavně z (nemůžu to nazvat ani amatérsky) "zkusíme a uvidíme" nevyvážené syntézy Al/Hg/P2NP.

3. Věc zvaná "amfetaminová psychóza" vás už nemůže zajímat.
- Nešňupejte a-amin. Je to takhle jednoduché. Užívejte ho orálně, aby ho vaše játra zaprvé vyčistila a zadruhé se postarala o časové dávkování do vašeho neproduktivního mozku. Pokud ho šňupete - značná část hada se okamžitě dostane krevními cévami do vašeho mozku, aniž by cokoli konzultoval s vašimi normálně fungujícími systémy. Nejhorší scénář se děje, když dávkujete, dávkujete a pak zapomenete dávkovat - a jakmile si to uvědomíte - vezmete si příliš velkou porci. Váš mozek si může (obvykle do 3. dne vaší workoholické smyčky, ne dříve) myslet, že se chystáte ukončit toto šílenství, a "amfetaminová psychóza" je reakcí na to, že se jeho velké naděje na konečně zasloužený po všech těch sračkách - odpočinek - náhle změní v "Kam jdeš, kamaráde? Právě začínáme pařit, tak kurva makej dál a bav nás, ty zmrde!". Kdo to nezažil, nepochopí. Stačí říct, že když to začne - Máte asi 80% setkání s ambulantní psychiatrií (možná ne poprvé).

Můj kamarád prosil (na kolenou) nějakou náhodně potkanou (někde na ulici) nevinnou a podezřívavou babičku, aby ho nenatáčela. "Prosím vás, paní, nenatáčíte mě, já vás prosím!" :D

4. A taky jsem si říkal, že je to tak, že jsem si říkal, že jsem si říkal, že jsem si říkal, že jsem si říkal. Můžete si myslet, že umíte létat, ale faktem je, že existuje velká pravděpodobnost, že vás někdo podvede. Dealeři často nabízejí metamfetamin s amfetaminovým zápachem pouze jako typický produkt, když jim dojdou zásoby.
- Problémy?
a) Děsivý a dramatický konec vašeho "tripu" místo toho, abyste se snadno postarali max. o 1-2 piva a klidné - normální - usnutí.
b) Nervová degenerace, protože m-amph je vysoce neurotoxický.
c) Užívání něčeho, na co nemůžete být připraveni, nejste si toho vědomi, může vám být špatně, můžete být špatně léčeni v nemocnici nebo co může ukončit vaši kariéru, když přijde na testování drog jakéhokoli druhu.
d) Může to udělat i něco, co nevypadá tak špatně. Může z vás udělat -.amine hatera (jako ze mě na dva roky, když mi to takhle prodali poprvé, co jsem to vůbec zkusil). Možná jste jedním z nich? Vážně se zamyslete nad tím, zda nezkusit porci z dobrého zdroje a dát jí ještě jednu šanci. A.amin je jedna z nejnespravedlivěji léčených látek na světě. Vyzkoušel jsem 80 různých látek+ a pro stimulanty - neexistuje bezpečnější a dobře kontrolovaná látka (když je dobře připravená a čistá). Lidé, kteří ji užívají, mohou obvykle pracovat, přemýšlet a milovat se bez mnoha vedlejších účinků. Je prakticky neškodná, když nezapomínáte jíst, pít a správně vyživovat své tělo.

PS
Nezlobte se vždy na dealery za tento druh myšlení. Jednoho mého známého zmlátili, když jednou prodal nějakou látku a neměl víc, aby ji později prodal tomu samému člověku :D Jo a někdy tuhle směs prodávají jako "Flex", protože brát pervitin je špatné, ale brát "Flex" je v pohodě. :D
 
Top