muchomůrka zelená

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ahoj bbgate comunity, poblíž mého domu je plná země muchomůrky. (klasická červená houba s bílými tečkami) a já jsem studoval o jejích sloučeninách (muscimol, muskarin a kyselina ibotenová). Hledám nějaký způsob, jak tyto složky extrahovat/získat nebo oddělit a toxické složky zlikvidovat a ponechat si pouze halucinogeny.
Byl bych moc vděčný, kdyby mi s tím někdo pomohl, a přidám příspěvek s celým postupem extrakce.
Ey3oNAcFYX
4erKgzYcwd
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Kyselina ibotenová se při sušení přeměňuje na muscimol (tyto houby musíte řádně usušit).
Muskarinu je v nich velmi malé množství, takže nemá smysl ho oddělovat (mluvím o muchomůrce, jiné druhy mohou mít vyšší obsah muskarinu).
Oddělit muscimol z hub je dost obtížné, protože v těchto houbách jsou bílkoviny a spousta dalších látek.

Na vašem místě bych se držel jednoduché extrakce vodou. Nečekejte, že získáte nějaké viditelné množství muscimolu jen z několika hub. Musíš extrahovat třeba 100 g sušených kloboučků, abys něco získal. Neočekávej také, že získáš krystalky, protože tvůj vodní extrakt bude mít v sobě spoustu sajrajtu, bílkovin, tuků atd.
 
Top