Question Obecné promývání kokainu s cílem odstranit co nejvíce příměsí

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Zdravím chytré lidi.

Masivně jsem omezil konzumaci kokainu a procházím záchvatem zkoumání toho, co nabízí svět psychedelik. Kvůli okolnostem, které jsem nemohl ovlivnit, jsem skončil s dávkou kokainu ze tří různých zdrojů o celkové hmotnosti 20 g.

Není to moc, ale také toho tolik nepotřebuji, takže jsem si řekl, že to využiji jako příležitost naučit se vymývat z kokainu příměsi (pokud to zkazím, nebudu ztrácet spánek, protože neprodávám a svou spotřebu jsem téměř úplně omezil).

Našel jsem tohle: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...onion/threads/cocaine-recrystallisation.4178/
Konkrétně:

@G.Patton zmiňuje, že je to jediný způsob, jak vyčistit kokain.

Je to pravda ve více zdrojích?

Také jsem našel toto: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...phenyltetrahydroimidazothiazole-mixtures.375/
(rovněž od @G.Patton )

A přivedlo mě to na myšlenku, že nevím, jaké příměsi se používají pro některý z těchto balíčků, některé jsou "bolivijské", jiné "kolumbijské kokosové" atd...

Fungovala by výše uvedená a/b extrakce pro všechny tyto, nebo to pravděpodobně pokazím a raději to udělám po jedné "skupině"?
Nebo mám začít jednoduchou sérií promývání nepolárním rozpouštědlem? Jaká je nejrychlejší a nejjednodušší výhra?

Jsem na hony vzdálen tomu, abych mohl pohodlně dělat a/b, jak je uvedeno výše, takže to budu dlouho zkoumat a zároveň shánět vhodné vybavení a extraktory, nemám chuť na dům plný zápachu aceonu nebo ruce popálené kyselinou chlorovodíkovou. (sháním také nějaké kousky, protože potřebuji převést 5-MeO-DMT HCL na freebase, což musím stihnout do února, takže jsem v plném učebním režimu).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Dobrý den, doporučil bych vám postupovat podle protokolu o zkoušce kokainu a určit si škodliviny kokainu. Pak v případě, že váš výrobek obsahuje benzokain, proparakain, lidokain, bude těžké váš výrobek přečistit. Existuje pouze způsob praní pomocí sloupcové chromatografie. V případě, že je váš výrobek znehodnocen levamisolem, bude čištění mnohem snazší.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Děkuji vám za to - objednal jsem si několik souprav a využiji této příležitosti, abych se dozvěděl více o tom, jak jsou tyto věci zabaleny, a co tedy mohu udělat, abych některé z nich zkrátil.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Jen rozšířím toto vlákno.
Chci vyčistit 1 g kokainu. Není plně rozpustný ve vodě. Chci odfiltrovat všechno, co je v něm nerozpustné. Nevadí mi, když na konci zůstane tento 1g C ve vodném roztoku.
Jaké máte nápady?

Napadlo mě rozpustit v ústní stříkačce a pak to protlačit přes vatu. Opět nečekám, že se nesnažím o dokonalé čištění.
Co si o tom myslíte vy?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Můžete ji rozpustit ve studené vodě (asi 3-4 ml) a přefiltrovat. Kofein a část lidokainu se ve studené vodě téměř nerozpouštějí.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@darkmatter7

Nenechávejte ji ve vodě. Poměrně rychle se rozkládá na nepsychoaktivní molekuly, takže pokud ho nespotřebujete celý během jedné noci, skončíte s hnusnou, nepoužitelnou vodou.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Hmm. Zdá se však, že se drží na 90 % o 1 měsíc později...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
PH se při pokojové teplotě mění poměrně rychle, takže by to mohlo bolet při šňupání, ale ano, je to zajímavá studie, děkuji!
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
^ vzhledem k tomu, že má pouze 1 g, snaží se hlavně zabránit ztrátám při přenášení/filtraci/atd. -- jak se tomu říká? mechanické ztráty nebo tak nějak?

Mám etanol a aceton, ale nehodlám se zabývat výrobou bezvodých verzí. Takže vzhledem k tomu, co mám, jaká je moje nejlepší možnost?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Nemůžete prostě použít promývací metodu s acetonem, jako to lze udělat se síranem amfetaminovým? Vím, že to není odstranění všeho, pokud vaše věci jsou cutt s ne všechno by mělo jít okamžitě do koše.. můžete proměnit ve volnou bázi s amoniakem, ale také odstranil Roel všechny věci, které by mohli řezat s.. vařící na myslím, udělat stejný proces, když je to freebase jen s vodou můžete vylepšit chuť trochu, pokud to bylo řezané s kofeinem mannitol nebo inositol.. personál řezané s levamisolem druh odpadu pak raději jít zpět k člověku a nechat ho strávit to všechno přidat jednou a mezitím, dostat své peníze z jeho peněženky plus nějaké úroky
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jelikož OP uvádí " obecný výmysl", uvedu vám to. Destilovaná voda. Promývání 3x chloroformem. Poměr 1/3 chloroformu a vody, energicky protřepat, poté chloroform dekantovat/odfiltrovat/oddělit. Prokázáno pomocí HPLC, že se odstraní levamisol/tetramisol v koncentraci nejméně 15 %. C zůstává v polárním stavu. Jiná varianta ze stejného dokumentu naznačuje ještě účinnější metodu: destilovaná polára, 3x promytí hexanem, POTOM neutralizace HCl a 3x extrakce hexanem. HCL probublává a způsobuje srážení. ale hele, to zní jako stb s defat, , ne jako obecné promývání. Odstranilo se 15 % leva/ tetra pouze při druhém defatování. Velkou chybou je zahřívání, protože jakákoliv forma cukru (dextróza, laktóza, glukóza ECT.) se změní na ne vysmátý taffy, který se špatně odstraňuje. Aceton je méně než ideální rozpouštědlo, protože A. se mísí s polárními a 2, kokain je v něm mírně rozpustný, takže zaručeně přijdete o produkt.
 
Top