Získejte drogy pro své kamarády ve vězení!

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Chtěl jsem připojit obrázky, ale mám technické potíže.

Jako příklad použiji pervitin.

Vezměte si krabičku cigaret, vysypte z ní asi polovinu tabáku a přidejte tam nějaké krystalky (byly by samozřejmě malé a rozbité).

Přidejte tabák zpět a nyní máte cigaretu naloženou s nějakým místem pro krystalky zpět v krabičce.

Při návštěvě jednoduše předejte cigarety jako dárek.

Jak budou kouřit krystal, je pomocí cigaret, takže by tam dali dávku asi do třetiny a přidali zpět tabák. Když ji budou kouřit (pomalu), stačí teplo, protože se blíží k odpařování pervitinu.

Není to ideální, ale funguje to.

- Moc
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Možná záleží na samotné zemi, zda je to možné, nebo ne, ale pravidla, o kterých vím, jsou:

Návštěvníci si nemohou jen tak přinést tabák nebo jiné věci než spodní prádlo, nebo je dokonce předat vězni, než je prohledají. Někdy není dovoleno ani dotýkat se manželky nebo se s ní držet za ruku.
Vězni mohou přijímat balíčky, ale vše se stoprocentně prověří rentgenem a krabička s tabákem musí být úředně zapečetěná, jinak ji není dovoleno přinést.
Takže tento starý trik by byl odhalen emeadietly.

To, jak se věci dostanou dovnitř zařízení, často závisí na tom, jak je věznice postavena a kde se nachází.
Lidé házeli zboží přes plot, dokonce jsem četl o dronech.
Pak jsou v tom často zapleteni zkorumpovaní dozorci.
Různé drogy, jako jsou rc chemikálie nebo Crystal, se rozprašují na dopisy, ale většina věcí se dovnitř věznice dostává po kapsách vězňů, kteří mohou věznici opustit během dne.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Je tabák ve věznicích ještě povolen?
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Když jsem byl v konzervárně, míchali H nebo syntetické C do hlíny a schovávali je mezi mezerami mezi prsty. U nás ve vězeňském systému to alespoň tenkrát nekontrolovali.
 
  • Like
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Domnívám se, že v USA je tabák zakázán na institucionální bázi v jednotlivých státech. V mém státě není tabák povolen od 90. let. V některých státech se tabák prodává na komisařství.
Takže podle mých zkušeností, v závislosti na zařízení, s největší pravděpodobností, pokud jste v okresním vězení, musíte použít poštu, protože neexistuje možnost opustit areál nebo kontaktní návštěvy - musíte namočit papír s požadovaným roztokem a napsat na něj malý vzkaz. To se mi velmi osvědčilo u syntetických noidů. Slyšel jsem, že to fungovalo i na krystaly, o suboxonu jsem slyšel smíšené výsledky. O ničem jiném to není pozitivní, protože všechno, co přijde, je důkladně kontrolováno, rentgenují je, mají psy atd.
.
Další možností jsou kontaktní návštěvy - to je většinou spíš pro státní věznice než pro okresní věznice. Suboxonové proužky jsou hlavní komoditou - lidé si po příchodu z vězení vydělají více peněz, než si vydělávali podomním obchodem na ulici. Lidé si proužky srolují do igelitové fólie a udělají malý balíček, obvykle ho žena propašuje a najde způsob, jak vám ho dostat, aniž by si toho někdo všiml. Návštěvníci byli cestou dovnitř lehce prohledáni. Buď to musíte spolknout, pokud to projde bez zničení, nebo to dobře schovat, protože vás po návštěvě prohledají. Při ceně 100-200 dolarů za 8mg proužek... byste si mohli v krátké době vydělat malé jmění. Obvykle by vám někdo poslal peněžní poukázku svým lidem a pokud by to vyšlo, dostali byste svůj proužek. Proužek jste mohli rozlomit na 16 nebo 32 kousků a dát ho do pár kapek vody na lžičce a každý kousek očichat a celou noc jste si čistili celu zubním kartáčkem. Při kontaktních návštěvách jste do sebe mohli dostat cokoli, ale obvykle to byla tráva nebo syntetické noidy jako kadidlo a suboxonové proužky.

Pokud se vám podařilo dostat se do nižší ostrahy, mohli jste dostat práci ve venkovní partě, která sbírala odpadky na dálnici nebo v areálu - lidé to většinou dělali jen proto, aby prohrabali nedopalky cigaret kvůli tabáku, jednou za čas se něco našlo. Lidé by mohli něco hodit přes plot, ale to je dost riskantní a obtížné. Existují i další výhody, jako je pracovní propuštění, kdy vás vysadí a vyzvednou v místním podniku, s nímž má zařízení smlouvy, to je nejlepší varianta, ale trvá nějakou dobu, než tuto pozici získáte, obvykle po prvním roce, kdy jste zavřeni. Pracoval jsem u státní policie ve stáji pro koně, kde jsem házel hovna, v podstatě každý tam měl něco za sebou, nebyl tam záchod, takže všichni museli srát v lese - nebyl to problém. Klidně jste si mohli zařídit mrtvý výsadek a většina lidí to tak dělala. Pokud se vám podařilo dostat se mimo areál instutuce a najít si minutu nebo dvě pro sebe a mohli jste někoho přemluvit, aby vám přinesl, co jste chtěli, pokud jste měli takové spojení, mohli jste propašovat houfnici zpátky dovnitř kus po kuse, pokud jste chtěli - každá situace je jiná, takže musíte vyřešit nuance. Dokud jsi to buzeroval a mlčel a nikdo tě nepráskl, mohl jsi dělat cokoli. Jen se ujistěte, že jste prošli močovými clonami - většina stráží vás ani nesledovala, takže to není příliš obtížné.

Poslední možností je, pokud máte známost uvnitř - pokud je bachař rodinný přítel, třeba některá ze sester. Nebo pokud máte opravdu skvělého právníka. To je vzácné a obtížné a obvykle to z toho či onoho důvodu netrvalo příliš dlouho, nevím proč.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ty jsou totiž pěkně chytré! Obvykle netestují poštu na skryté drogy? Řekl bych, že namáčení papíru se už nějakou dobu dělá?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Věci jako kokain a heroin nefungují, když se je snažíte dostat poštou nastříkané na papír. Předpokládám, že pokud je příprava dobrá a dopis nevypadá nijak zmanipulovaně, jako že nevypadá, že by byl něčím postříkán nebo divně páchl, je to právě nejednoznačnost rodiny například syntetických noidů, která jim umožňuje projít. Například neexistuje žádný obecný test na "syntetický noid" - museli byste testovat konkrétně 100 různých chemických látek, takové prostředky nemají. Netestují, pokud nemají dobrý důvod k podezření.

V jednu chvíli byl synth-noid-papír, který procházel, tak silný, že dávky byly doslova stejně velké jako čtvereček LSD. Jinými slovy, na stránce linkovaného papíru o rozměrech 7,5x11' bylo několik tisíc dávek. Snědli byste jednu nebo dvě a byli byste celý den tak sjetí, že byste šli spát, probudili se a pořád byli na dně. Trvalo to nejméně 20 hodin... poskytovalo to úžasný únik do abstraktního světa. Bylo to jako jíst 800+ mg THC.
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Raději to pečlivě dávkujte, co říkáte? Slyšel jsem příběhy o lidech, kteří byli z těch syntetických noidů na větvi.
 
  • Like
Reactions: vis

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Jo, když o tom teď přemýšlím, vzpomínám si, že jsem slyšel několik příběhů o klucích, kteří se synth-noidy vůbec nepřišli do styku, léta žádnou trávu, dostali dávku a víceméně se "utrhli ze řetězu"... Skončilo to tak, že ztratili hlavu a buď se to zapsalo jako vzácná, ale zvládnutelná epizoda... nebo jiní skončili ve státní psychiatrické léčebně a už prý nebyli jako dřív.

Silná mysl a obeznámenost s látkou jde tak daleko při zvládání znepokojivých zážitků. Jediný, kdo se opravdu stará o to, aby dávka byla správná - lékárník, se opravdu musí jen ujistit, že vychází s mírným ziskem, pokud vůbec, a že to svinstvo není bunkr. Jinak se přece nikdo nepředávkuje, ne? Vždyť jak silný může někdo vyrobit syntetický noid na kus papíru o velikosti blotteru? Celá stránka se prodává někde mezi 200 a ~1 500 dolary, co jsem slyšel, za opravdu bombastické sračky. Jedna taková stránka by v maloobchodě při ceně 10 dolarů za kus stála několik tisíc dolarů. Dvě stě dolarů byl spíš hit velikosti poštovní známky (pokud vůbec), obvykle se nevyplatilo ho kupovat, pokud nebyl úplně suchý, ale často to byla "běžná" částka, kterou se snažili z někoho vymámit. Takže na stránku připadalo několik dávek, pokud byla vůbec dobrá. V té době (asi 2017-18) se tím moc lidí nezabývalo, takže sehnat jeden z těch opravdu kvalitních zdrojů bylo uvnitř vzácné a nejspíš jste měli dávky velikosti známky.

Velmi příjemný luxus mít na vnitřní straně. Pokud to zvládnete ;]
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Právě jsi se díval na moc špatné Beaking ahah alespoň je to pervitin a ne ricin
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Snadno se to dá zvládnout: Mám podobný strach z psychedelik, protože jsem sám zažil špatný trip a dostal se do státní psychiatrické léčebny. Člověče, líbí se mi tvůj vhled do této problematiky! Je skvělé si to přečíst
 
Top