Question Získání fóra z clearnetu

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Přemýšlel jsem, jestli by nebylo dobré hostovat toto fórum pouze na tor, aby LE nemohl sledovat servery clearwebu a přinést toto skvělé fórum
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Také si myslím, že není dobré operovat s clearnetem.
Příliš mnoho pozornosti z nesprávných zdrojů.
Používání clearnetu jako zálohy pro Bbad, ano, to je dobrý nápad.
Myslím tím, že na clearnetu můžete pouze číst, ale nikdy ne psát.

Problémem dneška je fe nt dávají do boje proti němu všechno, co je v jejich silách. To je pro tuto chvíli 500% prior. Jen napsat slovo je ne-go.
Takže fuckt up to je. Vyhledávací lištu s tím slovem jsem nekontroloval, ale je to magnet na špatné lidi.
banner na úvodní stránce je možná dobrý nápad aby lidi věděli že jsou tady na špatném místě kvůli tomu aby mohli hledat na různých místech . a upravit nastavení vyhledávání pro slovo aby tam bylo vždy 0 témat pravda vyhledávací lišta taky možná není špatný nápad. nevím co si o tom myslíte lidi ?
 
Last edited:

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Myslím, že by se tady mělo dělat složitější prověřování členů cuzz každé staré prase se může jen tak zaregistrovat a začít se vznášet po fóru...děsí mě to,kéž bych měl lepší návrhy.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
DĚKUJEME , nebo se alespoň zbavte vitríny a přejděte na p2p escrow. Hromadní dodavatelé z Číny musí být prověřeni nebo partneři nebo odděleni od hlavní stránky jen moje 2centy
 
Top