Skleněné nádobí pro usa

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Po několika hledáních jsem našel jediného dodavatele pro Spojené státy, a to pouze CONSTANTYLIOUS777. Už bych si objednal, ale musel bych si objednat z jeho webových stránek a nevyhovuje mi, že nemám úschovu. Existuje několik místních společností, které bych mohl zkusit, ale ukazuji svou tvář by byla poslední možnost. Takže pokud by mě někdo mohl nasměrovat na dodavatele, byl bych velmi vděčný.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Na Amazonu, eBayi, Etsy a dalších dvaceti místech se prodává každý kus skla, který si dokážete představit. Až na velmi málo výjimek není žádné sklo nelegální. Pokud se obáváte, že lidé budou vědět, že ho máte, pořiďte si ho na falešné jméno. Koupit ho použité od fyzické osoby na eBay je anonymnější a můžete snadno použít poštovní schránku a falešné jméno.
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Takže jediným okamžikem, kdy se musím skutečně obávat, je modernizace chemického reaktoru?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Je třeba vyhledat zákony vašeho státu. Zde je kopie/vložení
. Ve Spojených státech je nezákonné, aby jednotlivec vlastnil, vyráběl, kupoval nebo prodával baňku s kulatým dnem se třemi hrdly, přičemž ví, tuší nebo zamýšlí, že účelem baňky je výroba nezákonných nebo kontrolovaných látek.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Takže bych vám mohl prodat dvouhrdlou baňku, aniž by mě zajímalo, co s ní děláte, ale tříhrdlou, to kurva ne.
Dělám si legraci, technicky vzato je nezákonné prodat komukoli cokoli, pokud máte podezření, že by s tím mohl spáchat trestný čin. Nemohl bych vám prodat kelímek benzínu, kdybyste řekli, že se chystáte někomu zapálit dům.
 
Last edited:

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Aha, dobře. Tak to asi budu dělat delta 9 lol. Konopí je tu legální, takže
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
A většina místního vybavení se prodává přímo u destilačního produktu pro konopí. Budou se sjíždět na kade 🤣
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Existuje spousta legitimních důvodů, proč se chemii věnovat jako koníčku. Všechno toto vybavení můžete využít k destilaci esenciálních olejů, které budete prodávat na farmářských trzích. Stačí si ho pořídit na Amazonu nebo přímo od společnosti Vevor.
 
Top