Question Máte pochybnosti o mefedronu

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Chci probrat několik věcí o mefedronu, doufám, že mi věnujete svých drahocenných 10 minut.

(1) Poslední 1-2 měsíce čtu syntézu 4mmc a velmi mě zajímá výroba 4mmc. Nemám žádné zkušenosti s chemií, ale myslím, že rozumím 80% procesu a myslím, že to zvládnu, tohle mi přijde snadné "Syntéza podle Madre". Co vy na tuhle syntézu říkáte? Nebo doporučujete něco jiného?
Potřebuji snadnou a méně časově náročnou a více yeild syntézu.

(2) 2. věc je, že nemůžu najít 2b4mp, takže přemýšlím o tom, že to udělám, ale 4-methylpropiofenon je také myslím regulován v ____ (nebudu říkat název země, ale začíná to IN a je to jedna z největších populačních zemí) , protože prodejce žádá o dokumenty "certifikát koncového uživatele EUC", aby to koupil. Takže nevíte, jakým způsobem bych mohl získat 2b4mp nebo 4-methylpropiofenon neoficiálně?

( Vím, že je to hloupé, ale máme tu nějakého kolegu chemika z mé země?)

(3) Přemýšlím o tom, že až budu mít všechny věci připravené, požádám o pomoc někoho ze zkušených chemiků, jako malou skupinu nebo něco takového, kde bych prostě zveřejnil obrázek, když budu zmatený, a požádal o radu ( doufám, že se k tomu někdo z vás přihlásí).

(4) tohle nesouvisí se syntézou, ale s tím, jak to konzumovat, tam, kde žiju, lidé míchají 4mmc se žvýkacím tabakem (jmenuje se to rajnigandha), smíchají to a dají do úst a udělají Sliny (plivou), dává to pocit pálení na jazyku, je to velmi euforické a energické a tento pocit trvá 30 minut nebo tak nějak, vyplivnou sliny z úst a pak to znovu opakují, 1 gram jim vydrží 3-4 pokusy této metody. Tak co si myslíte o této metodě konzumace a jaké jsou další způsoby konzumace.


Dobře, díky za váš čas kluci, doufám, že mi pomůžete v komentáři, to je jeden z nejlepších fóra jsem narazil.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Snadno si můžete najít 2B4MP z Číny. Prodejce jej zamaskuje tak, aby jej indičtí celníci neodhalili. nepotřebuje žádné doklady
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Díky, to jsem nevěděl, i když to objeví celníci, budou s tím něco dělat, nebo to jenom šmiknou?
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Je třeba zaplatit malou částku cla, obvykle několik dolarů až desítek dolarů. Pokud nezaplatíte, balíček vám nevydají a nevyjdou vám vstříc při kontrole.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Nedaří se mi najít žádného dodavatele, máte nějaké doporučení?

Našel jsem dodavatele 4-methylpropiofenonu, ale ten by přidal další kroky k syntéze.
 

firskycindy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 8, 2024
Messages
19
Reaction score
11
Points
18
Deals
11
Většina čínských prodejců prodává všechny 2B4MP, PM
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
BK4 a MA HCl můžete snadno a bez problémů zakoupit u čínských prodejců, kteří zajišťují celní odbavení a zboží relabují.

Syntéza za studena se provádí velmi snadno, není třeba neustále sledovat teplotu.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/4-mmc-synthesis.9187/
 
Top