Nápověda a pomoc

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Který z nich je nejlepší z 5cladb,,jwh018 a ur144...????
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
5cladb.ale v dnešní době neexistuje způsob, jak si ji opatřit. pokud ji někdo prodává, s největší pravděpodobností vás podvádí.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Brácho máš nějaké zkušenosti s 7add..můj předchozí prodejce říká že má 7add ale nikdy jsem to nezažil...dělám syntetické kanabinoidy které y potřebuji silné noidy..5cl byl můj oblíbený..ale velmi těžko se to v dnešní době shání..jediný je 7add k dispozici..potřebuji vědět jak je silný a stojí za to.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ty nové z číny jsou všechny jen cb2, takže neaktivní. je to na hovno. viz můj příspěvek ve vlákně 6cl 8fa.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
7add není nový..je starý. ale nikdy jsem ho nepoužil..tak jestli s ním máte zkušenosti.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Pokud je z Číny, je neaktivní kvůli zákazu atm.its není dobrý člověk, ale můžete to zkusit sami.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Jak o Netherland...je možné najít aktivní noidy z Protože můj prodejce poslal z Netherland...yeh všichni čínští prodejci jsou zaslány neaktivní a odpadky chemikálie a scammers.so jak vy to děláte ..koupit nebo syntéza to..I sow tolik článků o tom a mám idia syntézu o ur-144.how o této metodě ur144.can mám silné a aktivní ur144 noid, že jsem následuje tyto metody správně..je tam někdo z tohoto fóra začátečníků jako já to udělat..tnx pro laskavě odpovědět.
 
Last edited:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
ano. velké množství pouze jwh210. malé množství adbb, ale to je jen jako 10 g a bude pryč. jwh210 je 1. generace kanabinoidů a slabší než všechny nejnovější. ale je aktivní na rozdíl od každého jiného alespoň velké množství.
 
Top