nápověda bezvodý amoniak

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Může někdo prosím napsat nejlepší a nejjednodušší způsob výroby pervitinu metodou bezvodého amoniaku chápu to chápu i shake and bake je jako kdyby někdo měl seznam a netušil co s tím namíchal to do lahve a po té co ta vybouchla a zjistili že kočičí stelivo není rozhodující a vznikl shake ans bake lol vím jak získat NH3- a chápu, že lithium drží extra vodík, ale po výrobě nh3 nevím prakticky přesně, co dělat, kdybych taky musel hádat, řekl bych, že pilulky v čpavku a přidat lithium a udělat 3 vrstvu a zplynovat to, ale idk určitě, i když máte celou teorii praktická aplikace je úplně jiná bestie Znám HI metodu, která je, kde jsem dostal nápady mám na to, co dělat dál a já jsem měl pár let vysokoškolské chemie bych opravdu chtěl předělat nějaké domácí věci znovu unavený z Levo taky mít na paměti všechny chytré kalhoty tam venku jednoduchost je hlavním tématem toho všeho, kdykoli je to možné děkuji
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Čpavek vás může zabít způsobit paniku Síla chyb a stát se celkově na obtíž, jinak je to v pořádku, ale pokud musíte začít ultra malém měřítku, protože každý f**** se jednou s touto metodou jsem ještě neviděl nikoho, kdo by neměl
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nemyslím si, že máte za sebou několik let vysokoškolského studia chemie. Použití skutečného bezvodého amoniaku je při metodě protřepání a pečení problematické. Čpavek je kapalný pouze při tlaku 100 psi nebo teplotě -40 °C, takže dostat čpavek do plastové láhve při zachování jednoho z těchto parametrů je složité. Lze to provést, ale potřebujete plán. Oblíbenější je odstraňování čpavkové soli louhem na místě.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Jo, mluvím o skutečných situacích v reálném životě, ne v laboratorní situaci, na to musíš být f****** idiot, mluvím o krádeži nebo vlastním stlačení v ne zcela ideálních podmínkách .
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Úžasně che to viděli udělat v lahvích od sodovky milionkrát. Láme mi to hlavu, když si pomyslím, že láhev od piva udrží 100 psi, ale nějak pořád vidím, jak se v lahvích od piva vyrábí tekutý bronz Liquid Brange=rozpuštěné elektrony v amoniaku lze to udělat i se sodíkem místo lithia. lidé s dvěma lety vysokoškolské chemie tomu říkají březová reakce. Ukrást čpavek farmáři je pravděpodobně méně bezpečné než přepadnout banku se zbraní v ruce, všichni farmáři mají zbraně a přesně vědí, o co se pokoušíte, a je asi 25% šance, že se zabijete hned při prvním pokusu, 10% šance, že vás budou držet pod zámkem, dokud nepřijedou policajti, a 40% šance, že zjistíte, že to svinstvo ani nemůžete dostat z nádrže do něčeho vhodného, v čem byste ho mohli ukrást. JE TO TA NEJNEBEZPEČNĚJŠÍ VĚC, KTEROU JSTE KDY DĚLALI. Jak už jsem řekl, sežeň si dusičnan amonný, síran, chlorid a dej to do flašky s hydroxidem sodným, pokud nejsi ten nejšťastnější zmrd na světě. Opojení, které získáš z krádeže toho čpavku, je nazdar, mnohem silnější než cokoli, co z něj můžeš vyrobit.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
V dnešní době bych nedělal nic tak hloupého použil bych přímou hydrogenaci palladium na uhlíku být fantazie jsou náročné ale nejjednodušší nejspolehlivější je push pull s červenou a já jsem nebyl s******* na vaší metodě jsem jen říkal povinné varování že bříza je nebezpečnější než by měla být řekněme to takhle už jsem dostal spolu plnou čpavku v laboratoři a řeknu že je to tam nahoře s fluorem a ano jeden hrnec bříza nebo protřepat a upéct přišel do masového použití, když. Byl jsem v prvním ročníku na vysoké škole, takže před nějakou dobou to bylo kolem jsme se přesunuli z lahví od sodovky do hasicích přístrojů se speciálními nástroji, aby bylo možné dosáhnout a odvzdušnit, ale tam, kde žiji, nedostanete žádný dusičnan ve vašem studeném balení jen močovina a celý smysl jedné části byl pohodlí Baví mě 1 diskutovat o chemii spolu s chemií reálného světa spolu s následujícími pokyny skript Kitty chemie cuz Bůh ví, že jsem udělal všechno, co byste nikdy neměli dělat, ale možná všichni nejsou tak hloupí jako já.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
36
Points
18
Já vím, že ano? Lidé občas dělají ty nejšílenější a nejnebezpečnější kraviny, a když se jim náhodou nestane kritická nehoda, no tak to všichni ostatní berou jako důkaz a jedou podle toho! Občas jsem vařil s jedním týpkem, který NUTIL, aby všechno, co děláme, bylo hydrogenováno jeho hasicí soupravou. Ten samý zasraný ze sedmdesátých let nebo tak nějak. Hned jak jsme začali vařit, odšrouboval nahoře ventil, hodil tam pár plných pěstí kamenné soli, nalil tam kyselinu sírovou, zašrouboval ventil zpátky, utáhl ho, pak vyšel ven k telefonnímu sloupu, a zatímco držel tu starou prdel za kroužek, který vedl kolem vršku, mlátil s ní do boku sloupu, čímž do něj udělal velkou rýhu. Nevím proč, ta zasraná věc měla nahoře tlakoměr! Pak se vrátil dovnitř, postavil hasicí přístroj do rohu a pak se věnoval tomu, co ještě potřeboval udělat s probíhajícím synťákem. Kurevsky mě to štvalo, protože kdykoli jsem vyráběl nebo dělal cokoli, co by mě mohlo dostat do vězeňského autobusu, vždycky jsem byl potichu, ve střehu a poslouchal, jestli se neozve nějaký zvuk, který by mohl naznačovat, že je problém... V podstatě jen nervózní a úzkostlivý, ale většina lidí to nepoznala. Nicméně mě to DĚLALO trochu nervózní. A pokaždé jsem při práci zapomněl na ten zatracený hasicí přístroj a pokaždé mě to zatraceně..... Pracoval jsem v klidu, ve svém vlastním malém světě, když najednou: "KLAAANG!!!!" Z boku hasicího přístroje vyskočil důlek a vyděsil mě kurevsky!!!!. Pokud jsem měl NĚCO v ruce, obvykle jsem to upustil, protože ve chvíli, kdy to e
vyletěl z prdele a byl o tři kroky blíž ke dveřím!!!!. A pak pokaždé ten kretén zařval: "Plyn je připraven!!!" Jako bychom se kurva zdrželi a čekali na něj nebo tak něco!!!! Bože, ten mě kurva nasral! A já se vždycky bál, že ten zmrd vybouchne!!! Stalo se to asi pětkrát a pak jsem s ním odmítl pracovat. Lol
 

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Prostě smíchám dusičnan amonný a hydroxid sodný řekněme v plynové nádobě spustím hadici do nějaké kočičí mísy a pak do nádoby v suchém ledu.
 

hoodnigga4rent

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Nechci začínat vzrušující existenciální teoretickou konverzaci lol myslel jsem, že už jsem si vlezl do zadku, ale odtud to bude ještě horší, co lol o no úplně vidíte, že kořeny toho všeho začaly v alchymii a její vliv je živý dodnes lol bez urážky běhám po ulicích a sypu tyhle sračky lidem, kteří jsou závislí na drogách a je jim to úplně jedno. Já se jen upřímně snažím Najít schůdný způsob, jak přijít nahoru ve světě a je to sotva výnosné dělat HI metodu a já vlastně mám mě nějaké palladium pokovené desky, ale to se zdá být dlouhá temná cesta v dobrých dnech jsem udělal kyselinu dusičnou v mé koupelně se studenými zábaly a miriatic a nechci skončit s hromadou Levo fucj že sráč prdel sračky polární čistý je zpět, ale musíte si to objednat a lidé zapojení do šmoulování dostatek krabic bude redonkulous nechci přidat. ještě víc za to a já nevydělávám tolik peněz aby mi to bylo k hovnu idk to mi řekni a já jen chtěl vědět co mám dělat až budu mít bezvodý čpavek můžu si ho najít jinde upřímně jen jsem doufal v praktičtější vysvětlení bez navigace hromady posraných referenčních materiálů já bych byl někde dobře větraný asi provizorní digestoř pokud možno to nebere ale jako Oz na dvě krabičky stejně i kdybych musel malou dávku hodně malých dávek to je taky fajn.
 
Top