POMOC! dokončil jsem svou šarži MDMA v mikroměřítku s novým PMK, ale pořádně nevoní, co jsem udělal špatně?

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
tak, folowed všechny kroky, vše bylo velmi velmi dobré, krok za krokem s úspěchem... poslední krok, krystalizace destilací-(odpařit IPA / xylen s HCL) , krystaly se objevily, drží se na dně, ale velmi velmi hnědé... pak se nechaly odpařit, zkusily se promýt acetonem a jen malá část hnědé barvy zmizela, ale velký problém je zápach... nejsou cítit po safrolu, ve skutečnosti jsou cítit po xylenu, jen pár, ale jsou cítit po xylenu...

krystaly jsem dal na zahřátou IPA v nasyceném stavu, abych zjistil, jakou velikost krystalů zítra dostanu, musím říct, že bod tání je správný na 100% , a žluknutí bylo PŘESNĚ podle popisu ve starém rhodiovém receptu, vše bylo DOKONALÉ, až na ten zápach a barvu.

musím říct, že nový pmk , ten voskový nikdy nedal perfektní žlutý čirý olej jako starý, tento nový KETON bude hnědý...zkoušel jsem vše vyčistit, ale zdá se, že je prostě tmavě hnědý jako takový, takže předpokládám, že velmi hnědé krystaly jsou v pořádku ...ale PROSÍM!!! POMOZTE MI S TÍMTO ZÁPACHEM, Je něco, co jsem přehlédl? jak se dá zbavit xylenu? nestačí jen odpařit?

Předem děkuji.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
V teorii může pomoci sušení a rekrystalizace. Máte k tomu nějaké foto?
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8

vyzkoušeno vše , správně vysušeno , dokonce ve vakuu s chloridem vápenatým a rekrystalizováno po promytí ve vroucí acetoně...a nic.... předpokládám, že to musí být ten nový vosk .... to voní jako "bonbón" jen po přeměně na MDP2P má lehce nasládlý zápach....
 

gyq0514

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj brácho, snažím se hrát s mdma.
můžu si pořídit pmk z Číny, ale nejsem si jistý, který bych si měl pořídit.
Můžeš se se mnou podělit o číslo nové pmk, kterou jsi použil?
Děkuji moc !
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
všechnyaktuální práce CAS... odpověděla jsem vám v soukromé zprávě, kterou jste mi poslal.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pro purifikaci můžete použít bisulfitový adukt, zveřejníme video, jak na to.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
konečný produkt jsou velmi dobré, udělal TLC , bur problém je velmi tmavé barvy výsledku... není způsobeno nečistotami na viz... aceton promývání dělá nic.... a problém zápachu se opravil po rekrystalizaci v nasycené vodě.
Doufám, že tento systém, který zmiňujete, pomůže s barvou , můj cristal je téměř černý, ale dokonalý v čistotě.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Mohli byste mi prosím říct, jak jste provedli krystalizaci?
 
Top