Pomáhej Bože! Můj D-Meth je divný!!!

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Směsí D-methu a acetonu jsem propustil plynný chlorovodík a získal jsem lesklý prášek.
Ten se liší od práškového hydrochloridu. Je jako velmi jemný "led"!
Chci získat hydrochlorid meth, pak rozpustit hydrochlorid a rekrystalizovat, abych získal velké krystaly!
Ale nevím, co jsem udělal špatně?
Mohu nyní tento jemný led rozpustit ve vodě a rekrystalizovat?
Nebo ho musím rozpustit a přidat hydroxid sodný, abych získal FB olej, a pak to udělat znovu?
Bože, poraďte mi někdo, co mám dělat!!!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Můžete ukázat fotografii produktu a prozradit způsob syntézy? Na fóru byly zveřejněny metody krystalizace v různých rozpouštědlech, včetně krystalizace ve vodě. Je však lepší nejprve získat prášek, aby bylo možné tento překrystalizovat.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Dobrý den, pane, chci se jen zeptat, zda lze "ICE" přímo rozpustit a rekrystalizovat pomocí rozpouštědla?
Nebo musím k extrakci oleje použít alkálii? Pak udělat plynný chlorovodík, abych získal hydrochlorid metamfetaminu, a pak ho vykrystalizovat do velkých krystalů?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Ahoj pánové, udělal jsem stejnou metodu dvakrát a dostal jsem různé výsledky!
Ten první vlevo je hydrochlorid, vím, že se dá rozpustit v určitém poměru rozpouštědla a překrystalizovat!
Druhý je stejnou metodou, je to spíš krystal!
Chci vědět, jestli se ten druhý dá rozpustit v rozpouštědle a pak odpařením rozpouštědla získat velké krystaly?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
-
 

Attachments

  • C6tjaoRqn3.png
    C6tjaoRqn3.png
    3.4 MB · Views: 29
Top