Pomozte mda

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Ahoj přátelé, řekněme, že mám safrolový olej, chtěl bych vědět, jak se mohu přiblížit k mda..aniž bych měl příliš mnoho chemického vybavení. mám vakuovou pumpu a uzavřenou nerezovou trubici..ale nemám laboratoř, byl by to spíše garážový projekt ! ! Chtěl bych co nejjednodušší způsob, výsledek by byl mda ... není důležitá velikost krystalů ve skutečnosti výsledek může být v prášku, pokud je to jednodušší na výrobu !!! Prosím o vysvětlení co nejjednodušším způsobem, abych pochopil, že mé znalosti jsou základní nebo žádné !!!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
K tomu potřebujete dostatek skleněného nádobí a chemikálií.
 

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Ano, produkty a brýle mohu snadno získat !!! Chtěl bych vědět, jaká by byla nejrychlejší cesta, když jsem v tomto oboru noob a pracuji v garáži!!!
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Dobře pěkné, takže chcete přeměnit safrolový olej na mda, proces není tak těžký, ale bude nebezpečný, kvůli toxicitě procesu syntézy.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Takže do baňky nalijte safrolový olej, do druhé baňky přimíchejte NaOH(já vlastně netuším, kolik máte oleje, abyste věděli, kolik přidat opatrné sody, musíte vědět, kolik máte mililitrů oleje a vydělit na 2, klíčové slovo matematika). Po nalití NaOH přidejte vodu (nyní musíte zvýšit množství sodovky na 2). Nyní jste nalili vodu, míchejte, dokud se nerozpustí, přidejte do oleje alkalickou směs, promíchejte a zahřejte olej se směsí na 65 °C, poté, co uvidíte, že se objevila vrstva topperu, zastavte zahřívání, nyní počkejte, dokud směs nevychladne na pokojovou teplotu, po vychladnutí můžete oddělit vrstvu topperu, pomocí injekční stříkačky přidejte do kádinky, počkejte 4-7 hodin na krystalizaci, po krystalizaci přidejte 50 ml isopropylalkoholu, zahřejte na 65 °C, po rozpuštění krystalů můžete přestat míchat a zahřívat, počkejte, až se ochladí na pokojovou teplotu, za 6 až 7 hodin se objeví krystaly, zkontrolujte pH, pokud není 5, připravte směs pH, přidejte 50 ml acetonu a 2 ml kyseliny chlorovodíkové, nyní můžete přidat injekční stříkačkou směs pH a současně promíchat, po dosažení pH 5 můžete filtrovat a nechat mda vyschnout.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Musíte vyrobit MDP2P ze safrolového oleje a poté jej redukovat podle popisu zde, ale bez nitrometanu. Získáte tak MDA.
 

Tonojogo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Chemistrydude
Příteli moc děkuji tohle je nejjednodušší syntéza, jakou jsem kdy viděl ... Doufám, že to funguje, zkusil bych to..výsledkem by bylo více zrn než krystalů správně?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Ano, ale účinek bude méně silný než MDA na trzích.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Nejedná se o průvodce syntézou MDA. Získáte 1-(3,4-methylendioxyfenyl)-2-chlorpropan nebo směs s izomerem 3-chlorpropanu. @Tonojogo
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Ano, ale je to jako MDMA nebo MDA.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tato látka nemá žádné psychoaktivní účinky, tím jsem si téměř jist. Neobsahuje žádnou aminoskupinu, která by měla afinitu k receptorům.
 
Top