Question Potřebuji pomoci získat zpět věci mého přítele!

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Ve chvíli nouze měl můj kamarád zhruba 8 uncí úlomků pervitinu, které dal do galonu destilované vody, aby je kluci v modrém nenašli. Fungovalo to a byl to tehdy skvělý tah, ale část vody jsme odpařili a vrací se to jako bílý nadýchaný prášek. Pořád to dělá svou práci, ale chce to dostat zpátky jako střepy, protože to všichni očekávají. Můžete mi prosím poradit krok za krokem? Oba bychom byli velmi vděční. Děkuji.
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Rozpusťte prášek v acetonu a nechte ho pomalu odpařit klíčové je, abyste to dělali pomalu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Pomůže zahřátí roztoku meth/acetonu blízko bodu varu acetonu za současného jemného míchání, to pomůže správnému rozpuštění prášku.

To, co hledáte, je rekrystalizace meth-amfetaminu, myslím, že pomůže vědět. :)
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Zjistil jsem, že je účinnější, když se nechá do chladného prostředí nevím proč
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Panečku, co jsem vám říkal o tom, že pomáháte lidem jen podle svých předchozích zkušeností? Děkuji vám, pane Ramsay, zdá se, že jste zachránil situaci.
 

ImmortanJoe

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ne, není to správně! Získejte 99,9% izopropylalkohol třídy ACS. Přiveďte ho k varu a pak ho nalijte na produkt v jiném skleněném poháru. Co se nerozpustí, je odpad. Jakmile oddělíte kapalinu od pevného odpadu, nalijte ji do skleněné zapékací misky a nechte ji sedět, nerušte ji, pohyb kazí proces, takže ji nechte vychladnout na pokojovou teplotu, pak ji opatrně vložte do lednice, dokud nedosáhne teploty, na kterou by měla být nastavena většina lednic, což je asi 33 stupňů, jakmile dosáhne této teploty, přesuňte ji do mrazáku, dokud nedosáhne asi -3 stupně, pak je hotovo. Může v něm být ještě tekutina, takže ho celý přelijte přes filtr, abyste odstranili zbytky tekutiny, a nechte krystaly vyschnout a alkohol zlikvidujte. Pokud se rozhodnete, můžete k urychlení procesu sušení použít tepelnou lampu. Poté & je zcela suchý, rád provedu promývání studeným acetonem, abych se zbavil nečistot, které jsou obvykle na vnější části krystalů. Také rád znovu převařím kapalinu poté, co jsem oddělil dobrou kapalinu při odstraňování odpadu, který se nerozpustí & předtím jsem ji již přeměnil na prášek a provedl acetonový wash a samozřejmě ji nechal vyschnout před vařící alkoholovou částí procesu. ale není to nutné. Nejlepší způsob, jak ho zahřát, je vařit vodu v hrnci a umístit líh do sklenice uvnitř hrnce s vařící vodou. Tímto způsobem je méně pravděpodobné, že rozpoutáte zuřící peklo! Samozřejmě nebuďte idiot a nenalijte do pánve příliš mnoho vody, aby vám přetekla do sklenice, protože to by bylo naprosto retardované a znamenalo by to velký faul na večírku i drahý večírek!
 
Top