Potřebuji pomoc Doufám, že sem smím psát jako nováček na fóru.

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
V podstatě mám 10g- 7abf a jedno kilo jahodové dovolené, kterou se snažím vyrobit k2 koření pro své frendy, kteří se stále vytrhávají z
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
U potřebujete tipy, jak nastříkat látku na listy?
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
ano, mám 10 gramů 7abf, ale nevím, jak udělat sprej na listy, a stačilo by to na 1 kilo jahodových listů? tia
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Zkoušeli jste někdy clear nebo podobný? by vám měl pomoci dostat se na list po smíchání s chem.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Záleží na kvalitě látky a na vašem spotřebiteli. Z tohoto důvodu se volí dávkování. Pro někoho může být 10 g až 1 kg slabé. K namáčení listů potřebujete alkohol.
 
Last edited by a moderator:

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Jak 7abf vůbec ve skutečnosti funguje. Je to ta nejhorší chemie, s jakou jsem se kdy setkal, a opravdu vás nezfetuje. Sedím na práci, se kterou nemůžu hnout, protože byla po zákazu. Jak to mám rozložit ..použil jsem 4 rozpouštědla, ale není to dobré se všemi 4. Taky používám když mám dobré chemie ( 5cl nebo 6cl) I gram na 3 zip.. a nahoru. Obvykle dostanu 40 liber listů najednou, abych je smíchal.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Zapomněl jsem, že jsem vám všem chtěl ukázat fotku 7abf, kterou jsem dostal. Je to prostě smutné. Vypadá spíš jako rýžový květ. Smh
 

Attachments

  • Fmoi12a0wW.png
    Fmoi12a0wW.png
    2.3 MB · Views: 539
  • ZedNWUpaiD.jpg
    ZedNWUpaiD.jpg
    1.2 MB · Views: 475
  • NGYogLQ1Jb.jpg
    NGYogLQ1Jb.jpg
    754.1 KB · Views: 486

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
Od zákazu jsem nenašel žádnou dobrou chemii. Pokud vaše současné spojení nemá "nové dobré sračky", nemají je ani lidé, kteří říkají, že je mají. Přišel jsem o tolik peněz, že kdybych byl ve Vegas, dali by mi na týden penthouse comp!
 

DavidDavison2021

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2022
Messages
25
Reaction score
7
Points
3
NIC pro vás nebude testovat dobře. je to všechno odpad. na této stránce je spousta ppl hledajících a málokterý chemik skutečně něco vyrábí. Ještě se mi nepodařilo nic udělat...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Je to pokus o rekrystalizaci, nebo co? Řekněte nám podrobnosti, pokusíme se vám s tím pomoci.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Ano, částka, o kterou jsem přišel, je obrovská, utratil jsem pravděpodobně kolem 22 000 USD právě teď, když jsem se snažil najít nový spolehlivý zdroj pro své lidi, teď jsem bez peněz. Šel jsem do všeho ve snaze přežít pro mě. Poslední věc kterou jsem si objednal bylo dítě a dostal jsem jen jednu část dítěte druhou část mi vzali na poště za podvodné poštovné a teď jsem prostě v háji.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
No a já jsem tu chemikálii rozdělil na několik různých částí, abych ji mohl vyzkoušet s různými rozpouštědly Použil jsem všechna rozpouštědla, která jsem měl k dispozici, kromě éteru. Žádné z rozpouštědel by tu chemickou látku nerozložilo ( vzhledově) bez velké práce, takže po jejím odpaření by mi to všechno ještě zbylo, takže to nikdy nebylo opravdu stoprocentní
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Vypadalo by to, že se to úplně rozpustí, a pak by všechny ty věci, které byly v té pánvi, zůstaly na dně poté, co by se odpařily, takže víte, já vůbec nevěřím, že to něco je, někteří lidé říkají, že to funguje na jeden z receptorů bla bla bla, ale já si opravdu upřímně myslím, že je to jen těsto na koláče rýžová mouka něco takového, nevěřím, že je to něco jiného než podvrh.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Ano, vyzkoušel jsem everclear, 100% aceton a ethylalkohol.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pokud se v ničem nerozpustil, s největší pravděpodobností se jedná o odpad. Čína byla omezena i na meziprodukty, pokud v Číně berete činidla, pak pouze na celý cyklus syntézy.
 
Last edited by a moderator:

goodrc9

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Můžete vyzkoušet prášek 6fa, silnější než 7abf
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Je lepší, když ji nastříkáte na listy damiány/muleinu
 
Top