Nápověda : Nitrostyren > 2C-H > 2C-B

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Tak ahoj, přátelé! Na mnoha fórech je spousta informací a rozhovorů a volně řečeno spolehlivých syntéz, které diskutují o použití 2 konkrétních činidel, ale já potřebuji něco objektivního.

Hledám ten "zlatý standard" syntézy, se kterým mají všichni úspěch při použití borohydridu sodného a chloridu měďnatého.

Mohu se v podstatě jen řídit
BBexperta na jeho videu týkajícím se amfredukční aminace? (Ten, který podrobně popisuje použití NaBH4 +CuCl2 )ale místo toho použít 2,5 DMNS jako substituci pN2P>amfetamin.
Získá se tímto uspořádáním správná účinná redukce
2,5 dimethoxyNS> 2C-H? co se týče postupů a rozpouštědel)?

Jaké rozpouštědlo (rozpouštědla) jsou zde nejlepší? Někteří říkají, že bezvodé. Někteří mají vodu a alkohol. Někteří říkají, že žádný methanol. Chápete, na čem jsem. Internet potřebuje solidní praktické zpracování.

Existuje množství syntéz "snižujících " se k argumentům. "Nebo jsem zkusil tohle a mám tohle. Tohle by mohlo fungovat, ale". A tak dále.
objektivní? Ne.
Couldni být tak požehnán, aby slyšel šepot" co je to "zlatý standard" políbený Ježíšem, pohlazený Buddhovým synťákem? "
(Prosím, žádné synthy obtěžované Moronim tady, prosím. )
Už toho mám dost. ;)

Mnoho lásky, přátelé.
Váš příspěvek bychom přijali s povděkem.

mějte se,
JesusTits.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
beta nitrostyreny jsou mnohem odlišnější na redukci například hliníkový amalgám prostě nebude fungovat (slibuji... ne stejnou metodou jako pro p2np přinejmenším) tou může zkusit NaBH4/Cu++, ale prosím, udělejte to v malém měřítku, aby to nebylo zbytečné, protože není důvod věřit, že by to mělo fungovat dobře. Nejlépe vám poradím, abyste si sehnali RedAl (bismethoxyethoxyhydrid sodný), který se dodává v 65-70% suspenzi v toluenu a není pyroforický, druhou cestou je LiAlH4 klasickou cestou. Hodně štěstí a buďte opatrní!
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Co je to Amberlight? Iontoměničové pryskyřice jsou zřejmě po impregnaci borohydridem sodným při této redukci účinné, ale opět je informací málo. Myslíte si, že pohodlí by zvedlo obočí lze využít, ale slyšel jsem o tom velmi málo.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Myslíte jantar?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3

Amberlite® IRA-400 chloridová forma


https://www.sigmaaldrich.com/MX/es/search/60177-39-1?focus=products&page=1&perpage=30&sort=relevance&term=60177-39-1&type=cas_number
Zveřejním několik pokusů. Je to zatraceně cool. Pokud to bude fungovat
 

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Iv

Sám jsem chtěl stejné odpovědi doufám, že někdo odpoví s trochu většími znalostmi o této syntéze
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
zkontrolujte si, zda se nachází níže.... V V V
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Těžko uvěřit, že je o tom tolik informací, ale ani jedna z nich nedospěje k dobrému závěru buď ten blbec, který se dotýká chloridu nikelnatého, musí zkazit konverzaci, nebo prostě nedospějí k závěru. Když někdo zveřejní nějaký pokus, někdo o něm musí něco tvrdit, takže je opravdu těžké říct, co tu funguje.
 

Donaldduck666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Vím, že je to stejné jako u mě, všude jsem hledal syntézu s použitím NaBH4 a cucl2, ale nemůžu najít nic konkrétního, co by někdo udělal
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Proč se prostě neřídit Shulginem do písmene? Liší se obavy od ostatních?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Bez přístupu k LAH
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
RedAl nebo nemohu doporučit nic jiného, co by mohlo přinést úspěch (vysokotlaký H2 a Pd/C, ale to je pro malé laboratoře nedostupné a mnohem nebezpečnější).
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ve Vogelově knize je bis postup, kterým jsem se s úspěchem řídil. Hodně štěstí!

P.S. snažte se nezapálit...
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Velmi si toho ceníme. Jedná se o pěknou škálovatelnou redukci, která je tak výhodná, že je téměř příliš dobrá na to, aby byla pravdivá. Myslel jsem, že se o ni podělím, protože je pro mě nová. Alespoň pro mě. Je to první zdroj, který jsem našel a který pojednává o Al a Cu. Pokud to pomůže jedinému člověku, který po úmorných hodinách hledání méně toxické, méně nebezpečné, účinné a škálovatelné redukce nitrostyrenu, pak je moje práce hotová. Nemám tušení, kdo by to mohl být...... Snad to nebude někdo, kdo je příliš " spontánní." hehe ;).
 
Top