Question Nápověda k syntéze A-PHP

islandgato

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ahoj lidi, doufám, že je vše v pořádku !

Může mi někdo pomoci se syntézou A-PHP? Lidé říkají, že je to velmi snadné provést prostřednictvím syntézy A-PVP.

Mám dodavatele již hotového 2-bromo-1-fenylhexan-1-onu, pyrolidinu, ethylacetátu a kyseliny chlorovodíkové.

Měl bych postupovat pouze aminací syntézou A-PVP?

Klidně mi pomozte, měli bychom společně růst 🙏
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.také potřebuji vyrobit A-php máte recept na přísady?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Mohu se zvláštní péčí pomoci pochopit myslí, poukázat na to, co koupit, a pomoci v celé syntéze (je třeba koupit hexanofenon, halogenát, aminát) placeně samozřejmě, ale shoud říct everythink thry potřebují je na fóru již :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.ale není to jen o tom, že musím koupit vše ostatní, co je jak vyrobit, poslat seznam přísad celkem mi pak pomůže při výrobě
 
View previous replies…

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Prodám Hexanofenon, Brom, Pyrrolidin, Silné míchadlo (3600 ot./min.) a na něm horkou desku, thiosíran sodný, uhličitan sodný, Ethyl Acetát, 2L baňku a kondenzátor a kyselinu chlorovodíkovou, Aceton, Isopropanol to je vše, co potřebujete, pro další pomoc mi můžete napsat messege, ale můj placený je drahý, takže mi musíte dát nějakou daň, přeji hezký den. :)
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
.jsou to samotné složky, které potřebuji? Nemusím kupovat nic dalšího? A jak to uvařit? Potřebuji video nebo návod
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Věřte nebo ne, vysvětlím to tak, aby se to naučila i opice, nebojte se, im gona brzy odjede na dovolenou, takže pokud mi daň pošlete hned, dostanete 50% slevu
 

10101010

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇹
Joined
Jun 5, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ok tento recept s těmito sklenicemi, kolik můžete udělat jednou 1K? chtěl alespoň 2K pečení
 
Top