Pomozte prosím s vytvořením ADB. Nováček na tomto fóru. (NOOB)

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
ADB-PINACA ((S)-N-(1-amino-3,3-dimethyl-1-oxobutan-2-yl)-1-pentyl-1H-indazol-3-karboxamid).

1. Roztok kyseliny 1-Pentyl-1H-indazol-3-karboxylové (100 g) v DMF (1000 ml) byl ošetřen EDC (1 ekviv), BtOH (1,5 ekviv), DIPEA (180 g), L-terc-leucinamidem (86 g) a míchán po dobu 24 h.
2. Směs byla rozdělena mezi H2O (2000 ml) a EtOAc (1000 ml), vrstvy byly odděleny a vodná vrstva byla extrahována EtOAc (2x1000 ml).
3. Spojené organické fáze byly vysušeny (MgSO4) a rozpouštědlo bylo odpařeno za sníženého tlaku.
4. Surové produkty byly přečištěny rekrystalizací, čímž se získalo 92 g bílé pevné látky (výtěžek 63 %).

Potřebuji jen tyto iingredience, abych si vyrobil dávku ADB? jsem noob v chemii a nerozumím vzorci, ale jsem ochoten udělat cokoli, abych se to naučil. Myslíte si, že je pro nooba možné vytvořit syntetické kanabinoidy? Jaké zásoby budu potřebovat? Ani nevím, kde začít, nebo jestli to někdo chce udělat za mě, zaplatím vám.

Jsem ochoten pratice tento experiment tolikrát, kolikrát je potřeba, aby se to správně. mám peníze utratit na equiptment a suroviny. jsem udělal jiný příspěvek včera večer nevidím, nejsem si jistý, jestli se smazal, pokud nemohu psát zde, prosím, napište mi MOD.

Můžete mi také napsat, pokud mi chcete pomoci, nebo jak jsem řekl, zaplatím někomu, kdo to pro mě udělá . [email protected].
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ano, potřebujeme činidla. V Číně něco je, ale naši důvěryhodní dodavatelé vyžadují minimální množství na objednávku. Napište do PM, pomůžu vám.
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Právě se to podařilo!
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Zkontrolujte dm!
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Zkontrolujte si prosím dm
 
Top