Nápověda k extrakci pseudoefedrinu

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Mám tablety, které obsahují 60 mg pseudoefedrinu HCl, 2,5 mg tripolidinu HCl, kukuřičný škrob, monohydrát laktózy, povidon a magnesium-stearát. Musím na tabletách provést extrakci A/B, nebo je mohu jen rozpustit v ethanolu, přefiltrovat a odpařit?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Domnívám se, že alkohol bude táhnout triprolidin spolu s pseudo. Také pokud ho založíte, triprolidin se spolu s pseudo převede na olej a samozřejmě se při zplynování vysráží spolu s pseudo.
Sám jsem to nedělal, protože vždycky dbám na to, abych si pořídil pilulky s pseudo jako jedinou účinnou látkou, ale myslím, že kdybys udělal jedno nebo druhé, můžeš ty dva aminy získat samostatně a pak přijít na to, jak je oddělit. Někdo se v jiném příspěvku zmínil o tom, že "šmoulí droga" měla jinou barvu, protože obsahovala antihistaminika. Bylo naznačeno, že chlorovaný čistič přestávek alias trichlorethylen by mohl možná fungovat? Ten rozpustí buď jedno, nebo druhé a pevnou látku můžete odfiltrovat.

Strávil jsem dost času hledáním těchto různých vlastností rozpustnosti pro různé složky složení tablet jak aktivních, tak neaktivních. Tyto dvě látky je obzvláště obtížné od sebe oddělit, zdá se, že nemohu najít mnoho informací. Pokud se vám nedaří najít správná rozpouštědla k jejich izolaci, napadá mě, že kdybyste je převedli na základový olej a pak provedli frakční destilaci, byla by to asi nejlepší a nejjednodušší cesta...

2,5 mg je v každém případě dost zanedbatelné, pokud jde o nečistoty nebo kontaminaci. 40 pilulek = 2,4 g PSE a ~100 mg triprolidinu, takže pokud zůstanou v produktu, může to být patrné, ale pochybuji, že to bude problém...
Doufám, že se někdo z odborníků vyjádří..... Ráda bych řešení, nebo jakékoliv návrhy na řešení tohoto dilematu sama.. abych mohla čelit similárním problémům.
Hodně štěstí,
o7
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ve skutečnosti jsem se více obával oddělení pseudo od pojiv než od tripolidinu. Pokud tripolidin pouze udělá pervitin jiné barvy a nezmění účinky, pak mi to nevadí, pokud by to opravdu vadilo, mohl bych si pořídit trichlorethylen, ale myslím, že to nebude tak patrné, pokud se tripolidin ponechá. Bohužel nemám přístup k tabletám, které obsahují pseudo jako jedinou účinnou látku.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Myslím, že si vystačíte s alkoholem, pokud jde o oddělení pseudovýznamů a pojiv. Etanol by měl fungovat bez problémů, sám rád používám metanol. O IPA jsem slyšel dobré věci. Ať už si vyberete jakýkoli, ujistěte se, že je čistý a bezvodý - bez vody. Nemyslím si, že by triprolidin představoval nějaký problém, ale jo, máš to - prostě udělej alkoholové tahy, přefiltruj a odpař a mělo by to být v pohodě. Jste připraveni udělat HI nebo SnB? Dej mi vědět, jak to dopadlo.

o/
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Oprava - TETRAchlorethylen Viz: "Tetra past" pro extrakci tablet.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Jak rozpustit pseudoefdrin z tablet reactine Duo a rhinopront ?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
V BUDOUCNU PROSÍM POUŽÍVEJTE ČEŠTINU. Ale zde:
Tablety rozdrťte a rozpusťte v methanolu nebo isopropylalkoholu. Pevné látky přefiltrujte a znovu 2 až 3krát promyjte. Pevné látky zlikvidujte a alkohol odpařte. Když alkohol zmizí, zůstane pseudo- a triprolidin. Neznám snadný způsob, jak triprolidin dostat ven - možná tetrachlorethylen? (podrobnosti viz "Past na TETRA") Ale myslím, že to bude v pořádku s reakcí, meth by mohl být jen trochu "zaneřáděný" nějakým antihistaminikem.
 
Top