Ahoj všichni, jsem tu nový

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Jak jsem řekl, jsem tu nový. Nejen tady jsem nový. Jsem nováčkem i po výrobní stránce. Ale hodně jsem četl a podle vás je velmi výhodné nakupovat suroviny v Číně? Mimochodem, už podle jména poznáte, odkud jsem. Chci se zeptat, jestli jste úplný nováček. Kde začít? Studovat nejprve organickou chemii?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Dobrý den, Ni hao ma peng yu?🙏
Můžete začít tam, kde vás to zajímá a vyhovuje vám to. Pokud chcete jen něco vyrobit, můžete si najít recept a postupovat podle něj, aniž byste se museli mnoho učit. Tento přístup je nejrychlejší a nejjednodušší, ale také nejrizikovější nebo nejnebezpečnější - můžete skončit tím, že vyrobíte jed nebo výbušninu nebo prostě opravdu špatný výrobek a někomu nebo sobě ublížíte a získáte nežádoucí pozornost, pokud nerozumíte tomu, co děláte. To nikdo nechce.

Z celého srdce doporučuji nastudovat veškerou organickou chemii, kterou si můžete naplnit mozek. Pokud máte prostě nějaký cíl, například "vyrobit extázi", pak toho spousta nebude potřeba a bude to pro vás nepodstatné. Pokud však máte v plánu udělat z tohoto pěstitelského koníčka dlouhodobou investici, pak vám budou všechny znalosti užitečné a prospěšné, protože je budete moci nakonec uplatnit.

Já jsem se nějakou dobu učil organickou chemii z knihy a až mnohem později jsem začal sledovat videa a praktikovat a experimentovat s chemikáliemi. Nejtěžší bylo najít komunitu, jako je tato. Považujte se za šťastlivce - našli jste cestu sem! :) Doporučoval bych studovat vedle toho i procvičování jednoduchých pokusů a postupů - to ti pomůže upevnit to, co ses naučil, protože si vybuduješ základy. Přišel bych s jednodušším cílem a začal bych po něm sahat, například první syntéza lidí je obvykle pervitin nebo amfetamin nebo mefedron. Pokud je to něco, co chcete dělat, začněte zjišťovat, co potřebujete za vybavení, sklo a chemikálie atd. Nejprve se seznamte s bezpečností, jak používat vybavení, s technikami, které jsou s postupem spojeny. Zjistěte, jak si obstarat vše potřebné, aniž byste se dostali do potíží - upozornili na sebe. Můžete některé z těchto vybavení nebo chemikálií získat v obchodě - ("OTC" - "over the counter") ? Jsou čisté? Můžete si je vyrobit čisté? Jak? Začněte v malém s malými cvičeními praktikujícími experimenty, získejte cit, trochu zkušeností a sebedůvěry, než začnete utrácet všechny druhy peněz a riskovat. Možná zjistíte, že se na to nehodíte, doufejme, že ne za příliš velkou cenu.

Přijďte na jednu věc a pak ji vylepšete, až pochopíte "vnitřnosti". Pak přejděte k dalšímu experimentu. Zjistíte, že spousta věcí, které jste se naučili, se přenáší, a v dalším experimentu se pak naučíte spoustu nových věcí. Jiné vybavení a techniky, jiné chemikálie. A tak to jde dál a dál. Záleží tedy na vás, zda je to jen prostředek k dosažení cíle, nebo celoživotní snaha o zdokonalení svého řemesla. Čím více do toho vložíte, tím více získáte.

Ve srovnání s mnoha uživateli v této komunitě jsem začátečník. Přesto se nějakým způsobem shledávám s tím, že jsem schopen poskytnout užitečné rady nebo informace ostatním uživatelům. Každý máme jiné dovednosti a znalosti a spousta těchto životních zkušeností se přenáší do aplikace chemie, všichni máme co nabídnout, dokonce i jen tím, že hlásíme své pokusy, pozorování a výsledky, ať už byly úspěšné nebo neúspěšné, stále je to příležitost učit se. V současné době pracuji s kamarádem na projektu, který má pomoci úplným začátečníkům a lidem s určitými zkušenostmi snad pomoci se učit a zlepšovat. Možná, že pro vás bude něco z tohoto obsahu přínosem. Vše, co potřebujete vědět, již bylo v této komunitě zveřejněno, stačí jen číst, abyste to roztřídili a našli. Budu rád, když s vámi budeme komunikovat a vzájemně se učit. S přáním všeho nejlepšího z USA. Mějte se hezky.
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Děkuji vám, můj příteli. Děkuji vám za seriózní odpověď. Začal jsem studovat organickou chemii. Možná byste mi mohl představit nějaké knihy. Moje angličtina ovšem není dobrá. Potřebuji pomoc z Google překladače. Na závěr vám ještě jednou děkuji. Můj americký přítel
 

caodabi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Co chcete vyrábět a proč to chcete vyrábět?
 

Beginner from China

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Metamfetamin. Aby si každý mohl vychutnat lahodné "jídlo". Samozřejmě je to za peníze
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Byl bych velmi opatrný při práci ve vaší zemi, pokud nemáte povolení od vlády. Pokud vím, pokud vás chytí s 2 kg, dostanete vyhazov, pokud se nestanete informátorem.
Hodně štěstí v roce draka
 

yuana8702

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Přátelé, já jsem také Číňan, jsem v jihovýchodní Asii, lol
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Dobrý den, předsedo Mao.
Existuje mnoho různých způsobů, jak vydělat peníze. Můžete vybudovat společnost provádějící skryté dodávky sloučenin, které jsou sotva legální v EU a USA, ale zcela legální v Číně.
 
Top