Ahoj lidi, mám otázku, jak můžu z metamfetaminu udělat kokain.

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Syntetizoval jsem methylamin a p2p a pak jsem získal methový olej s Nabh4

Přátelé, chci z metylalkoholu udělat kokain. Když vyrobím ph 6, dám ho do mrazáku a smíchám ho se 70% kofeinem, bude to kokain?
@G.Patton
@WilliamDampier
@HIGGSBOSSON

@HEISENBERG

 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Neexistuje způsob, jak z metamfetaminu udělat kokain.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Nebudu používat kofein, napsal jsem to omylem, příteli, musí existovat nějaká metoda, dělá se to s amfetaminem, proč ne s metamfetaminem.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Dobrý den, příteli, chci mluvit uctivě, ale: jak chcete přeměnit amfetamin na kokain, příteli? Jsou to dva naprosto odlišné produkty, to, co navrhuješ, je stejně absurdní, jako kdybys říkal: jak mohu proměnit psa v kočku? prosím, tady se diskutuje o seriózních tématech a pokud na to nemáš, drž se dál od psaní absurdních a nesmyslných věcí.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Kámo, tato metoda je skutečná, víš, jak se to dělá, nekomentuj, pokud nevíš.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Nechci rozumět tomu, jak se metamfetamin přeměňuje na kokain, ale jak se metamfetamin používá jako kokain.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Jak vám již bylo řečeno, jedná se o dva zcela odlišné produkty. Nemám, co bych k tomu dodal.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Je možné získat z metylalkoholu čistý speed?
Přestal jsem přidávat kofein Nevěděl jsem, že je zdraví škodlivý
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Chci ho používat nosně, pervitin u nás není příliš oblíbený.
 
Last edited:

Lilred

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Lmfao th

To je hilairous, ale co jsem pochopil z toho, jestli je to chce vyrábět ampthimine ne kokain lmao chce to šňupat😂🤣🤣🤣🤣
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Ano, myslím, že chce vědět, jak přeměnit svou volnou bázi na hydrochloridovou sůl.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Na tomto fóru je vlastně pod tímto odkazem příručka: https: //bbgate.com/threads/methamphetamine-synthesis-from-p2p-by-nabh4-reduction-medium-scale.600/.

"Výroba hydrochloridu metamfetaminu.
Začněte nyní probublávat těchto 1000 ml s HCl-plynem přes 2 l Schlenkovu baňku (nebo baňku s kulatým dnem s vakuovou rychlovarnou koncovkou), zatímco tato 2 l baňka stojí v ledové lázni na magn. míchačce a energicky se mísí. Často kontrolujte pH, pokračujte až do pH 6. Nyní okyselených 1000 ml přelijte do 2l odpařovací baňky a vložte do rotačního přístroje. Otáčky ~ 100 ot/min, t° = 80 °C, malé vakuum = 0,8 bar (stačí odsávačka s vodním paprskem), aby se baňka udržela. Po vydestilování téměř veškerého DCM se obsah baňky náhle změní z tmavě medové barvy na krémově mléčnou a na dně se vytvoří kulatý koláč. Vyjměte ~0,5 l DCM, nyní ve sběrné baňce, a prázdnou baňku opět zavěste. Nyní zapněte plné vakuum, abyste odstranili poslední stopy vody.

Čištění 3 x rekrystalizací: do baňky vložte minimální množství horkého (40 °C) suchého DCM (nebo suchého 98%+ ethanolu), dokud se nerozpustí poslední zbytky suché látky, a přidejte 4x toto množství DCM ve formě suchého acetonu. Uzavřete zátkou a dejte na 1 hodinu do mrazničky. Vznikne pevná špinavě bílá krystalická hmota, na které je vrstva tmavě červené tekutiny. Tekutinu dekantujte a tento krok opakujte ještě 2x a 2 hod. Naposledy máte sněhově bílé krystaly racemického hydrochloridu metamfetaminu. Suchá hmotnost = 141,5 g, téměř kvantitativní výtěžek."

Další s menším vybavením a bez plynu hcl také na tomto fóru: https://bbgate.com/threads/methamphetamine-crystallization-and-ice-manufacturing.465/.
Stačí si o tom něco přečíst.
 
Top