Question JAK? 4mmc Neortodoxní nastavení

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Můj dotaz zní: Znám někoho, kdo z pochopitelných důvodů zůstává v soukromí a také se jen tak nepodělí o podrobnosti svého nastavení, ale z rozhovorů, kdy se náhodou zmínil o věcech, které se týkají jeho fungování, jsem zjistil, že pracuje velmi neortodoxně v tom smyslu, že nepoužívá chemické vybavení, místo toho vany a snadno přístupné vybavení, které nevypadá podezřele. Jejich velikost dávky 4 mmc je 3,75 kg na dávku a dělají je každý den celý den, pravděpodobně do a nad 30 až 40 kg týdně, a to jsou ti, které jsem vypracoval z rozhovoru. Pro mě je to zarážející, tbh.

Moje otázka je, jak by to proboha všechno zvládli, má 2 kluky, kterým platí za kg, prostě fyzicky nechápu, jak toho můžou tolik udělat? Uniká mi něco, hraju si s dávkami po 100 g, jen tak cvičím, ale i tak je to těžké. Nějaké nápady, jak nebo jak by taková sestava vypadala, co by se použilo atd. Prostě mě to mate. Jakékoliv tajemství řemesla k takovému úkolu budu vděčný. Jsem jedno velké ucho a opravdu se chci dozvědět ty nejzajímavější věci.
 
Top