Jak může být "heroická dávka" psychedelik terapeutická

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Jak může být "heroická dávka" psychedelik terapeutická, vysvětluje profesor Johns Hopkins.
Připravte se na to, že vám vyrazí dech, protože psychedelika se vracejí! Je to tak, nedávný výzkum odhalil, že drogy jako LSD a psilocybin mohou být účinným způsobem léčby duševních stavů, jako jsou deprese, úzkost a posttraumatická stresová porucha. A co je na tom nejlepší? Na rozdíl od tradičních antidepresiv někteří lidé pozorují dlouhodobé zlepšení svých příznaků již po jednom tripu.

Co je však na těchto látkách tak léčebného? Zde přichází ke slovu profesor Johnse Hopkinse Matthew W. Johnson - výzkumná hvězda, která se zabývá studiem závislostí, psychedelik a dalších látek, které ohromují mysl. Jeho posláním je odhalit tajemství toho, proč "heroická dávka" těchto drog může některým lidem tak změnit život.
Podívejte se na video!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
vzal jsem si magické houbičky jen jedny (asi polovinu střední velikosti) a byl to pekelný zážitek, no když jsem si je vzal asi na 20-30 minut, bylo to všechno dobré, ale co se dělo potom, si nepamatuju, předávkoval jsem se a usnul jsem idk, ale probudil jsem se po 9-10 hodinách a nic si nepamatuju (jen špatné vyprávění zážitků).
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Měl jsem také šílené zkušenosti s heroickými dávkami na houbách.
Stále si jasně vzpomínám, že jsem se vytrhl z reality a viděl mimozemské humanoidy.
Říká se, že tohle se stane, když sníte celou krabičku.....
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Naše myšlenka:
To je šílené a čiré šílenství. Oba jsme si dali LSD a víme, proč je to šílené.

Představte si to:
100 g LSD je jako pohled oknem do jiné dimenze.
200ug LSD je otevření okna a vystrčení hlavy ven.
300ug LSD je jako vyletět z pohodlí a být vržen do té dimenze.
400ug LSD (jste v prdeli).
500ug LSD je jako mluvit s polobohy a dalšími sračkami, setkat se s obyvateli té neznámé dimenze.
600ug + Ascend a buď se znovuzrodíš jako svatá bytost mezi lidmi, nebo se ztratíš v naprosté psychóze a už nikdy nebudeš stejný člověk, zůstane ti dlouho živé trauma/strach.

Jasná věc psyky jsou super a tak, ale nezapomeňte na negativní účinky, nemusí být fyzické, ale psychické jsou tuny.
 
Top